8.5 6 hindajat

Amazing Alex
Rovio

Füüsika-konstruktor-puzzle, kus objekti soovitud kohta liigutamiseks tuleb ehitada Rube Goldberg'i masin ja tekitada ahelreaktsioon. 21 MB 16 taset tasuta, täisversioon 0.81€ (100 taset) Lisas raitz 29.07.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Angry Birdsi sarjaga hiljuti kokku 1 MILJARD allalaadimist saavutanud Rovio on välja tulnud uue mänguga, mis tegelikult üldsegi mitte uus ei ole. Nimelt ostis Rovio autoritelt ära eelmisel aastal iOS'ile tehtud mängu Casey's Contraptions, nimetas ameerikapärase nime Casey ümber rahvusvahelisemaks Alex'iks ja muutis vaid veidi graafikat.
Mängu sisuks on ahelreaktsiooni konstrueerimine, kasutades kaldpindu ja erinevaid palle, kääre, ämbreid jne. See ei ole nii lihtne, kui näpuga lindude lennutamine, aga mitte ka liiga keeruline.
Toimiva asja ostmine ja enda nime all edasi müümine on tegelikult ju maailmas tavaline praktika, lihtsalt Rovio'lt oleks midagi originaalsemat oodanud. Väidetavalt on Angry Birdsi idee saadud Flashi mängust Crush the Castle, millele lisatud linnud ja sead täiesti uue näo andsid. Amazing Alex aga ei ole oma algsele välimusele ega sisule peaaegu midagi juurde saanud.
Füüsika-simu ei ole oma olemuselt samuti midagi uudset, juba 90ndatel tehti PC peale legendaarne TIM sari (The Incredible Machine), kus sai ka ise leveleid teha. Ka Amazing Alexi puhul on selline võimalus olemas - lisaks tootja poolt kaasa pandud 100 levelile ootavad lahendamist ka tänase seisuga üle 60 000 kasutajate poolt tehtud levelit: build.amazingalex.com. Enda tehtud leveli teistega jagamine on samuti lihtne, ainus tingimus on see, et ise suudaks selle edukalt ära lahendada.
Ainult üks viga on sellel mängul - alguse levelid on liiga lihtsaks tehtud, mäng hakkab venima ja ei tundu huvitav. Kui minna kasutajate lisatud levelite kallale, muutub asi kohe palju huvitvamaks.”

29.07.2012 01:26 - raitz
raitz on seda arvustust muutnud: 29.07.2012 01:29
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Rovio Amazing Alex arvustusi (review)Otsi Google abil: rovio amazing alex (review)