5.3 18 hindajat

2012 (2009)
Roland Emmerich

Eepiline seiklusfilm globaalsest katastroofist, mis lõpetab praeguse ajajärgu meie planeedil, ning jutustab ellujäänute kangelaslikust võitlusest. Osades: John Cusack, Chiwetel Ejiofor, Amanda Peet. Lisas Midary 29.04.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Esiteks plotis on valusaid auke, kui keegi vähegi loodusest midagi teab saab aru mis mõtlen. Teisalt terve film ehitada üles keskpärasele arvuti graafikale ning üksteisele järgnevatele uskumatutele ja lausa lapsikutele pääsemistele õnnetustest oli lausa labane. Teiseks oli film ka põhjendamatult pikk ning dialoogid ja näitlemine suhteliselt tühi. Ootasin ühe mehe pikkuse jagu rohkemat antud filmist, kuna teema iseenesest on äärmiselt huvitav ja erinevaid käsitlus võimalusi oleks sadu ning siis tekibki küsimus, et miks valida just selline variant kus lasta lihtsalt kõik õhku.”

26.04.2011 12:42 - Kali Briis
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Kohutavalt naiivne film. Materjali ju nagu oleks, tuleb lihtsalt lehtedest kokku otsida, mida hulluda maailmalõpu karuses kirjutavad ja see filmiks väänata. Aga siin on mindud kõige tavalisemat rada, mida võib ette kujutada. Seejuures on maailma kohutava hävingu ajal aega ka perekondlikud probleemid läbi elada ja teha kõike muud, mis Hollywoodi filmi tüüpilise stsenaariumiga kaasas käib.
Seda filmi vaadates valdas mind pidevalt tunne, et ma olen seda filmi juba näinud, kuigi ei ole. Lihtsalt seda sorti filmid on nii sarnased!”

05.05.2010 20:37 - zipelgaz
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Asi suurelt ette võetud ja ära tehtud. Eriefektid on muljetavaldavad ja purunemisstseenid teenivad heakskiitva noogutuse. Sisuliselt muidugi paras jama.”

29.04.2010 15:13 - Midary
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Roland Emmerich 2012 (2009) arvustusi (review)Otsi Google abil: roland emmerich 2012 (2009) (review)