3.9 7 hindajat

Gulliver's Travels (2010)
Rob Letterman

Gulliver (Jack Black) on ajakirjandusmaja postitoas töötav laisk ärpleja, kelle elu on üks lõputu paigaltammumine. Ent see kõik saab muutuma. Pärast seda, kui talle antakse eksikombel ülesanne teha reisikiri kurikuulsast Bermuuda kolmnurgast, leiab mees end kaldal teadvusele tulles hiiglasena tibatillukese rahva keskel, kaardistamata Lilliputi saarel. Algselt võetakse ta vangi, hiljem saab temast kangelane ning kogu möllu käigus saab Gulliver aru, et tegelikult on kõige tähtsam see, kui suur sa oled seestpoolt. Eestikeelne pealkiri: Gulliveri reisid. Lisas polarbear 22.01.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Gulliveri reisid on tegelikult kõike muud kui lasteraamat, kuigi seda vahel selleks peetakse. Selles on palju poliitilist satiiri ja peeni nüansse, mida lapsed vaevalt hinnata oskavad. Seepärast ongi kahju, et Gulliveri reiside film, mida kaua ootasin, on teravmeelsuse asemel täis lapsikut huumorit ja eriefekte. Ka Jack Black paistab niisamuti arvavat, ega näi rolli nautivat.”

22.01.2011 18:04 - polarbear
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Rob Letterman Gulliver's Travels (2010) arvustusi (review)Otsi Google abil: rob letterman gulliver's travels (2010) (review)