5.5 8 hindajat

Prometheus (2012)
Ridley Scott

Meeskond leiab vihjeid Maa elanikkonna tekke kohta. See viib neid põnevale seiklusele Universumi tumedamatesse nurkadesse. Seal peavad nad maha pidama hirmsa lahingu, et päästa inimkonna tulevik. Lisas Locco 15.05.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Alien filmid said vaadatud kunagi väga ammu, enam pole närvi nende uuesti vaatamiseks. Mõned tuttavate elementidega kohad tabasin ära ja rohkem ei osanud ma seoseid luua ega küsimustele vastuseid oodata. Võimalik, et see muutis filmielamust natuke paremaks. Siiski jättis Prometheus pooliku mulje, osad teemad jäid edasi arendamata, mis oleks just rohkem huvi pakkunud. Kas jäeti kõik järje jaoks, plaanitakse üldse teist filmi?

Eriefektid nägid head välja ning soundtrack oli tasemel, ei mingit üllatust selles osas. Tegelastest tundus esimese hooga paljulubav olevat Vickers, kuid edasi vaadates ei suutnud miski tema juures üllatada. David osutus huvitavamaks, oma salapäraste eesmärkide ning küsitavate tegudega. Teistest oli parimal juhul ükskõik. Silma jäid mõned loogikavead, teadlaste ebaprofessionaalsus ning erinevad surmad nägi juba kaugelt ära.”

30.12.2012 13:37 - Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Idee poolest ju hea, aga mulle üldse ei meeldinud.
Teadlased polnud üldse teadlaste moodi ja käitumised olid ebaloogilised (miks pole geoloogil huvi ringi uurida, vaid tahab tagasi laevale minna? Ja see tegelane, kes end laeva peidab - kui lapsik). Lõppkokkuvõttes tekitas film pigem rohkem küsimusi, kui ära suutis vastata.
Rõhku pandi välimusele ja sisu jäi väga nõrgaks.”

07.09.2012 20:55 - Lourdes
Lourdes on seda arvustust muutnud: 09.09.2012 20:31
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“See film on kii kaunis ja hea režiiga, et peaaegu tahaks andeks anda kohutavalt suured augud loos, stsenaariumi ebaloogilisuse ja kahtlasevõitu montaaži. Tegelastega mingit suhet ei teki, selleks ajaks kui need surema hakkavad, ei ole kellestki kahju, sest pole mingit emotsionaalset sidet tekkinud ja kuigi neid pole seal kokku üldse palju, ei tule nende hukkumise ajaks eriti meeldegi, kes need sellised olid.
Väga õudne polnud midagi, natuke verd, rohkem oli pinget, mis ongi tore, aga see hääbus väga suvalistesse kohtadesse ära.”

19.06.2012 14:49 - Taibu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Tegemist on tõeliselt suurejoonelise filmiga. Seda vaadetes turgatas mitu korda pähe, et selliseid filme tänapäeval nagu enam ei tehtagi. Selliseid, mis mõjuksid nii suurelt nagu Prometheus. Lisaks oli sellel mingi vanakooli ulmeka fiiling ka juures, kuidagi aeglane tempo või midagi. Välja arvatud seal, kus soolikaid ja päid lendas muidugi...
Prometheuse algus, kuni selle hetkeni, mil tuli algustiiter, oli kõige vingem, mida ma vist üldse ühegi filmi puhul olen näinud. Ei tea, kuidas kodus arvutist või telekast oleks, aga suurelt kinoekraanilt oli see võimas ja väga lahe.
Arvasin, et film on õudsemgi kui see oli. Algul kruvis kuidagi pinget oma aeglase tempoga ja aeglaste dialoogidega. Aga need kohad, kus reaalne killimine käis, polnudki väga õudsed. No kes on Alieni näinud, neile ei ole midagi uut :)
Originaalsusega see film silma ei paista, aga võimas oli see küll. Selle aasta Avatar :)”

09.06.2012 21:52 - lembit
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Ridley Scott Prometheus (2012) arvustusi (review)Otsi Google abil: ridley scott prometheus (2012) (review)