6.6 5 hindajat

Rezurrection (COD: Black Ops map pack) (Xbox 360)
Activision

Neljas ja viimane Call of Duty: Black Ops allalaaditav lisakaardipakk. Sisaldab 5 Zombie-kaarti, "Nacht der Untoten", "Verrückt", "Shi No Numa" ja "Der Riese" on vanad COD: World at War kaardid, "Moon" aga on uus kaart ja tegevus toimub Kuu peal. Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
23.08.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ainult üks uus kaart, teised on pärit ju World of Warist, nii et ma ei tea, millest see suur hõiskamine. Kui ma aga panen end kellegi kingadesse, kes pole World at Wari zombiekaarte mänginudki, siis muutub perspektiiv kohe. Siis saad 5 uut zombiekaarti, mis on päris hea diil. Aga see kosmosekaart on kõige huvitavam tegelikult. Pisut pettunud olen, et ühtki multiplayeri kaarti ei lisandunud seekord.”

24.08.2011 10:21 - neolite
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
24.08.2011 16:54 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Zombie-kaartidest huvitujatele siiski infoks, et kui map-packi tõmmates tuleb veateade "This item isn't available in your current location", siis kirjuta cod.vpn[ät]hot.ee ja ma õpetan, mida teha. Jagan tasuta oma VPN parooli kuni 23. septembrini.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Activision Rezurrection (COD: Black Ops map pack) (Xbox 360) arvustusi (review)Otsi Google abil: activision rezurrection (cod: black ops map pack) (xbox 360) (review)