9.1 8 hindajat

Pegasus
http://www.restoranpegasus.ee

Restoran Tallinna vanalinnas, Harju 1

Lisas helehõbedane 16.06.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Kõht oli tühi ja ilma eelneva bronnita oli võimatu teistesse poppidesse restoranidesse sisse tungida, aga vana hea Pegasus oma kolme korrusega leidis siiski meile ühe laua :) Rahvas tundus olevat 50:60 kohalikud ja turistid. Nagu selgus, olevat ka kirjanikud taasleidnud enda koha Pegasuses, kus nad ju ka 60ndatel usinasti käisid. Interjööri osas püüti säilitada mingil määral algupärast, kuid ilmselgelt moodsama touchiga. Märksõnad on vast lihtsus ja funktsionaalsus.

Menüü on täpselt paraja valikuga ja ei tekita segadust, samas pakub ka taimetoitlastele kõhutäit. Esmalt toodi lauale ürdivõi ja nende enda leiutatud õllesepik. Seda tellisime lausa juurde, sest maitse oli huvitav ja kes siis suudaks soojale saiale vastu panna!
Edasi aga läksid proovimisele meie poolt külm tomatisupp (5,40€) ja kahe kala supp munasaiaga (6,50€). Tomatisupp oli väga maitsev ja külm nagu pidigi. Kahjuks oli kalasupp ka pisut jahedapoolne, aga see võeti teadmiseks ja lubati end parandada. Munasaia kohta arutlesime kaaslasega, et kas see on nagu "vaesed rüütlid"?:) Juba selle mõtte peale tuligi isu kohe peale, aga peagi selgus, et tegemist oli munamäärdega krõbesaial. See maitses samuti hästi tegelikult.

Kõht oli enne hirmus tühi ja tellisime jagamiseks ka täidetud suvikõrvitsa (7,90€), aga mõlemal jäi sellest pool alles, sest...kuidagi puudus see "miski", või koguni maitse? Mõne ürdiga oleks saanud ehk mekki parandada. Ilmselt mängis rolli ka asjalolu, et sõime sepikust kõhu liiga täis :)

Küll aga ununes suvikõrvits KOHE kui ette toodi mustasõstra-mannavaht mündipiimaga (4,90€)! Olime kaaslasega neelud soojaks rääkinud mannavahtudest ja kujutelmast, milline see Pegasuse nägemuse kohaselt olla võiks. Ja ta oli ilus! Ja ta oli maitsev! Täiesti tumeroosa, isegi lillaka värvusega ja nii mõnusalt kreemjas ning hapukas, viimast aitas maha keerata mündipiima magusus ja beseetükikesed. Kes vähegi on mannavahusõber, siis soovitan seda kindlasti proovida :)

Teenindus oli hästi meeldiv ja entusiastlik. Arve toodi nõukaaegse raamatu vahel ja lähema uurimise peale tutvustati meile Pegasuse ajalugu, kontseptsiooni, kuivõrd tore on seal töötada ja ka kollektiiv olevat maailma parim ;) Kõige parem töötaja on õnnelik töötaja ja seda näeb ja tunneb ka klient, kõige positiivsemas mõttes. Hinnad on neil ka sõbralikud, lisaks teenindajatele, seega tasub seal mekutamas käia küll :)”

07.08.2016 10:52 - pliks
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

pliks on seda arvustust muutnud: 07.08.2016 10:53
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.restoranpegasus.ee Pegasus arvustusi (review)Otsi Google abil: pegasus (review)