9.4 5 hindajat

Resident Evil 4 (PS2)
Capcom

Lisas sipsu 19.02.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Mäng, mis kuulub minu hinnangul PS2 mängude kullafondi.
Presidendi tütre röövimine, salapärane viirus, kartmatu kangelane - võiks arvata, et sellistest lihtsatest elementidest millegi rabava loomine on juba alguses ebaõnnestumisele määratud. Ent, ohh varuge kannatust!
Kiired pool-zombid, tõsiselt ebardlikud bossid, alatasa otsalõppev laskemoon, jne. Oivaline graafika ja heli, selged ja loogilised liikumised, meeletult pikk mänguaeg, läbimängimisel lisanduvad bonustasandid mis oma keerukuselt ja pikkuselt kahekordistavad mänguaja, kõik see haarab teid jäägitult külmavärinaid tekitavasse embusesse ja eriti kergelt enam sealt lahti ei lase.
18+ piirang on põhjendatud ja eriti ilmekalt iseloomustab seda selline pisikene fakt, et kunagi oli võimalik hankida kaubandusvõrgust lisavidinaks selle "õige meeleolu" loomiseks mootorsae kujuline mängupult.
Väikese vihjena võin soovitada, et kui mängus kohtate pimedat, mootorsaega vehkivat vanaeite, siis tema sae kerge puuudutus sunnib teid koheselt naasma eelmisse salvestuspunkti ja statistikasse lisandub kohavõrra suurem surmade number. Aga ma luban, et see number saab olema vähemalt kahekohaline, enne kui te mängu lõppu jõuate.

19.02.2010 14:56 - sipsu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Capcom Resident Evil 4 (PS2) arvustusi (review)Otsi Google abil: capcom resident evil 4 (ps2) (review)