6.8 16 hindajat

Pro 602 PocketBook

6-tolline 16 halltooniga E-Ink Vizplex ekraan. Toetab EPUB DRM, PDF DRM, EPUB, PDF, HTML, DJVU, RTF, TXT, PRC, CHM, DOC, TCR, FB2 ja FB2.ZIP formaate. Lisas Joonas 11.02.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“See e-luger on külgedelt ja tagant metallist, eest plastikust, nii et päris korraliku tugeva koostekvaliteediga. Ainus riistvaraline asi, mis häirib, on Vizplex ekraan, on odavam ja väiksema kontrastiga (kehvem) kui see E-Ink ekraan, mille leiab näiteks Amazon Kindle või Sony e-lugerite küljest. Ekraani värskendamine (lehekülgede pööramisel, menüüdes) on samuti aeglasem, aga oluliselt ei häiri, see vahe pole nii suur.
Raamatut saab selles e-lugeris küllaltki hästi endale visuaalselt sobivaks formaatida. Teksti, ridade vahet ja külje ruumi saab oma soovi kohaselt muuta.
See e-luger loeb inglisekeelset teksti ka ette (text-to-speech) ning teeb seda päris normaalselt, mitte ülearu robotlikult.
Tehniliselt on olemas ka veebibrauser, aga see on sisuliselt kasutamatu asi.
Nii et normaalne e-luger kui eelarve piiratud ja tahta hästi palju võimalusi teksti enda jaoks sobivaks vormindamisel, aga kehvapoolne ekraan ja aeglane toimimine võivad natuke marru ajada.”

11.02.2012 14:24 - Joonas
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Pro 602 PocketBook arvustusi (review)Otsi Google abil: pro 602 pocketbook (review)