6.8 16 hindajat

Pro 602 PocketBook

6-tolline 16 halltooniga E-Ink Vizplex ekraan. Toetab EPUB DRM, PDF DRM, EPUB, PDF, HTML, DJVU, RTF, TXT, PRC, CHM, DOC, TCR, FB2 ja FB2.ZIP formaate. Lisas Joonas 11.02.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“See e-luger on külgedelt ja tagant metallist, eest plastikust, nii et päris korraliku tugeva koostekvaliteediga. Ainus riistvaraline asi, mis häirib, on Vizplex ekraan, on odavam ja väiksema kontrastiga (kehvem) kui see E-Ink ekraan, mille leiab näiteks Amazon Kindle või Sony e-lugerite küljest. Ekraani värskendamine (lehekülgede pööramisel, menüüdes) on samuti aeglasem, aga oluliselt ei häiri, see vahe pole nii suur.
Raamatut saab selles e-lugeris küllaltki hästi endale visuaalselt sobivaks formaatida. Teksti, ridade vahet ja külje ruumi saab oma soovi kohaselt muuta.
See e-luger loeb inglisekeelset teksti ka ette (text-to-speech) ning teeb seda päris normaalselt, mitte ülearu robotlikult.
Tehniliselt on olemas ka veebibrauser, aga see on sisuliselt kasutamatu asi.
Nii et normaalne e-luger kui eelarve piiratud ja tahta hästi palju võimalusi teksti enda jaoks sobivaks vormindamisel, aga kehvapoolne ekraan ja aeglane toimimine võivad natuke marru ajada.”

11.02.2012 14:24 - Joonas
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Pro 602 PocketBook arvustusi (review)Otsi Google abil: pro 602 pocketbook (review)