8.1 8 hindajat

Platz
http://www.platz.ee

Roseni 7, Tallinn Lisas Menüü 21.03.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ühel suvepäeval sai sammud sinnapoole seatud. Mitmeid kordi olin mõelnud, et peaks ära käima, kuid pole kunagi jõudnud. Nüüd siis sai külastus ära tehtud. Esiteks, tahan öelda, et neil on suurepäraselt lahendatud väliterrass - küllaldaselt valgust, katus pea kohal, isegi otsaseinad olemas, tuul käib mõnusalt läbi, disain väga mõnus ja istumine mugav.
Menüü oli mitmekesine, ei osanud väga alguses valida, mille peale minna. Eelroaks võetud lahtised pirukad (tegu siis pisikeste pitsadega), mis panid maitsemeeled tööle - jäin väga rahule, sest tavaliselt pole suurem asi seente fänn, kuid pirukad just nendega olid, aga ikka läksid peale.
Pearoaks lambaburger. Selle kallal võis natukene pahur olla. Burger oli pandud pita sisse ning pita äär oli ülimalt kõva. Pärast mõnda saagimist noaga, ei saanud sellest ikkagi läbi, nii et osa pitast jäigi söömata. Burger ise väga maitsev, kuid ei tea kas asi oli milleski muus, aga burgeri üks osa tundus teisest soolasem olevat. Võib-olla oli liiga palju soola üldse selles minu maitsele kokku ja alles lõpus lõi välja.
Magustoiduks mascarpone maasikate ja jäätisega. Maasikad olid ülimalt värske, mascarpone suurepärane, jäätise fänn pole kunagi väga olnud, kuid oli maitsev.

Teeninduses läks midagi sassi - eelroog sai valitud, aga enne toodi pearoog. Kuidagi läks teenindaja suhtlus segamini (palju küsimusi menüü kohta) ning pärast tuldi küsima, et kas tõesti soovisin seda ka ja tohib lauda tuua. Loomulikult lubasin, sest olin ikkagi sööma tulnud. Saab vahepeale ka ju näksida. Samas, toidu valmistamise aeg üle ootuste kiire.

Üldjuhul, meeldiv külastus ja hea meelega läheks ka järgmine kord.

Järgmine kord tehtud. Kui paar minutit enne köögi sulgemist antakse võimalus veel tellida ning kokk ei pea isegi pikka viha, siis saab ainult tänusõnad kokale veelkord edasi saata! Ning pettuma ei pidanud. Siiamaani parim Caesar\'i salat, mis saanud olen. Punkti saavad juurde.”

04.09.2014 22:03 - OliverL
OliverL on seda arvustust muutnud: 22.03.2015 00:23
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Platz näeb tõeliselt kena välja. Stiilselt mõjuvad punasest tellisest võlvlagi ja baarilett ning paekivist seinad ja võlvid-sambad. Maast laeni aknad toovad ruumi palju valgust ja pehme mööbel muudab koha hubaseks.
Teenindus oli fantastiline ja et Platz on stiilne koht, näitab ka see, et või leiva peale määrimiseks toodi eraldi võinoal ja kaunistatult isegi lõuna ajal.

platz-voi.jpg

Soovitan julgelt Platzi lõuna/ärilõunakohana, aga ka peale kino istumiseks.”

21.03.2012 12:40 - Menüü
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.platz.ee Platz arvustusi (review)Otsi Google abil: platz (review)