6.3 9 hindajat

Foody Allen
www.facebook.com/foodyallenrestoran

Restoran Tallinnas, Telliskivi 60a. Telefon 602 0850. Lisas salalik 05.05.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Telliskivi loomelinnakus on F-hoonele, Kukekesele, Reval Café-le, Lendavale Taldrikule jm söögikohtadele lisaks ilmunud veel üks -- Foody Allen. Keegi mainis kord, et oli seal söömas käinud ja sellest ajast oli ka huvi seda ise teha.

Nimi on lahe. Kõlapildilt nagu Woody Allen, mis viitaks nagu mingile filmikunstilikule teemale ning sõna Foody viitab ilmselgelt toidunautlejale. Mulle meeldivad nii filmid kui hea toit, seega -- minek.

Foody Allen söögikoht asub üsna avaras ruumis, millest pool on tühi ja kuigi ma täpselt ei tea, siis ilmselt on mingi seos siin kõrval asuva Vabalavaga ja ilmselt peab seda osa kuidagi tühjana hoidma. See avarus ja laudade lakoonilisus muudab õhkkonna tegelikult väga... hmm... olematuks. Mõnus seal olla kindlasti ei ole, ruum seda kuidagi ei toeta. Kõrged laed ja palju tühjust. See on vastupidine hubasusele.

Foodie Allen Telliskivi loomelinnakus

Väga värskendav on, et nii lauad-toolid kui ka nõud on UUED. Ei ole taaskasutusteema, millest mul hakkab juba vaikselt kõrini saama. Midagi erilist ka pole, nagu ütlesin, lakooniline, aga vähemalt uus :)

Päevapakkumine oli kuskil 4 euro kandis, aga proovisin igaks juhuks põhimenüüst ja muidugi seda, mida ikka proovin, kui söögikoht julge pakkuda -- burgerit.

Burger (7 eur) oli üsna hea. Eriti arvestades, et tegemist oli jälle tihedalt kokku pressitud kotletiga, mis pole päris minu stiil, aga see oli imeläbi küllalt mahlane ja piisavalt suur. Muu seal burksi vahel oli tavaline. Liiga tavaline, et sellest vaimustuda. Ei olnud erilist juustu, ei olnud eriti head tomatitki. Aga burger oli mõnusa leegimekiga, tundus ausalt tehtud.
Kõrval oli väike kausike kastmega, milles tõenäoliselt hapukoore ja vedela suitsu segu. Seda ma ei vajanud.
Ning taldrikul olid ka kartulid. Vähemalt ma arvan, et need olid kartulid, kuna need olid sellise kartuliveerandi kujuga, aga täiesti kõrbenud. Kaugelt liiga kaua fritüüris veetnud. Neid ma isegi ei puutunud.

Foodie Allen Telliskivi burger

Proovisin ka rebitud BBQ lihaga pitat (7 eur), mis maitses hea ja mahlane, aga milles olnud liha ei olnud kindlasti mitte BBQ liha, vaid tavaline ahjuliha, mis katki rebitud ja ilmselt siis BBQ kastmega rikastatud.

Foodie Allen Telliskivi pita

Lapsele sai u 3 euri eest suure kausitäie nuudleid ja kana. Väga hea diil.

Foodie Allen sobib pigem lõunatamiseks kui õhtuseks toidumekutamiseks. Hinnad on normis ja lapsele saab päris soodsalt korrlaiku toidu. Aga nagu öeldud, pole see siis päris restoranikvaliteediga söögikoht. Mitte foodie'dele.”

17.06.2015 21:18 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Tuleroog on seda arvustust muutnud: 17.06.2015 21:25
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Head ribid, head burgerid. Jäätis porgandimoosiga oli ka maitsev :)”

05.05.2015 14:08 - salalik
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.facebook.com/foodyallenrestoran Foody Allen arvustusi (review)Otsi Google abil: foody allen (review)