Partner: joogafestival.ee
9.3 6 hindajat

Philips HX6932/34 Sonicare FlexCare

Kahene elektrihambaharjade komplekt. Sisaldab väikest laadimisalust, suurt laadimisalust koos harjade UV-desinfitseerijaga. Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
02.03.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Olen alles paar päeva kasutanud, aga mulje on uhke. Ilmselge edasiminek minu vanalt elektrihambaharjalt ja ausalt öeldes on ka hinnavahe mäekõrgune. Arvasin lihtsalt, et oleks aeg uuendada.
Läksin üle Philipsi peale, mis Eestis eriti levinud ei ole, ei tea, kas siit kulutarvikuidki leiab, aga see pole mulle probleem. Peamine on see, kas hambahari ka toimib.
Ja ta toimib. Küll hoopis teisiti kui eelmine. Tegemist on mingi patenteeritud sonic-tehnoloogiaga (jah, sobib hästi mu nimega!) ning paistab, et sel on miskit tegemist ultraheliga. Hambahari vibreerib hästi kõrgel sagedusel, harjased on väga pehmed ja sisuliselt mingeid nühkivaid liigutusi hamba peal teha ei olegi vaja. Tegelikult lausa ei saagi. Algul on see natuke harjumatu, ka see imelikult vaikne hääl ja vibratsioon, aga usun, et harjun peagi.
Käepide näeb välja nagu ufolaev. Seal on sisse-välja lülitamise nupp ja üks nupp, millega saab vahetada erinevaid programme. Clean, Sensitive, Massage on kolm täiesti erinevat asja. Lisaks veel 1 min programm ja 3 min programm, mille käigus tehakse läbi erinevad tsüklid.
UV-kapikese vajadust ma endale pole teadvustanud ja hästi ei usu, et kasutama hakkan, aga kellel on suurem bakterihirm, siis neile kindlasti meeldib ka see lisa.
Hambad saavad peale harjamist (või harjastega ultrahelipuudutamist) väga puhtaks ja subjektiivne tunne on, et palju puhtamaks kui vana odava Oral B elektrihambaharjaga, mis mul enne oli.”

02.03.2011 15:27 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Philips HX6932/34 Sonicare FlexCare arvustusi (review)Otsi Google abil: philips hx6932/34 sonicare flexcare (review)