7.1 7 hindajat

21 Jump Street (2012)
Phil Lord, Chris Miller

80ndate samanimelisel menuseriaalil põhinevas märulikomöödias "21 Jump Street" kavatsevad Schmidt (Jonah Hill) ja Jenko (Channing Tatum) oma noorukieaprobleemid selja taha jätta. Nad lähevad tööle politseisse, salajasse Jump Streeti üksusesse. Nende nooruslik välimus on hea kattevari ja nii saadetakse nad kohalikku keskkooli salatööle. Lisas aftekas 14.03.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Mitte väga suur pettumus, sest ei lootnudki midagi erilist. Võib-olla kiidusõnad ja IMDb kõrge hinne mõjutasid veidi. Minu silmis väga nõrk film. Võiks arvata, et tööle asudes on noored politseinikud pädevamad. Pidi vist naljakas olema, kuidas Jenko ei osanud õigusi ette lugeda või Schmidt ei saanud päästikule vajutamisega hakkama. Või kuidas nad varastasid narkot ja käske mitte kuulates andsid alkoholi alaealistele. Fun fun fun. Rääkimata lõpus kõige viimasest stseenist paha tegelasega. Kus seal huumor oli? Hea osana tooks välja Johnny Depp ja Peter DeLuise'i kasutamise. Pole küll seriaali vaadanud, aga tundus positiivne acknowledgment originaali suhtes. ”

06.09.2012 19:47 - Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Phil Lord, Chris Miller 21 Jump Street (2012) arvustusi (review)Otsi Google abil: phil lord, chris miller 21 jump street (2012) (review)