Arrow
6.2
5 hindajat

1. Arrow
Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg

Miljonäri poeg, ära hellitatud Oliver Queen kaob koos oma isa ja nende luksusjahiga merel. Arvatakse, et ta on surnud, kuid ta naaseb viie aasta pärast asustamata saarelt. Keegi ei aima, mida ta on seal läbi elanud ja et ta on muutunud. Naastes on ta endale võtnud sihiks oma linn puhastada pättidest. Ta paneb kokku meeskonna ja algab salajane missioon - vibukütina.


Lisas Ceilin 17.02.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Veidi segane sari, kus raskest õnnetusest karastunud mees tuleb tagasi kodulinna ja hakkab ise õigust mõistma. Kuigi see pole tema töö või kohustus, siis ta peab end mingiks kangelaseks, kuna laseb vibu ja on treenitud. Mõte võib olla küll üllas, kuid minu jaoks rikub asja ära see, et tema jaoks õigul ja õigul on vahe. Ehk teisisõnu võõraste inimeste puhul kehtivad ühed reeglid kuid tema lähedastele andestatakse nii mõndagi. Õigus peaks siiski kõigile sama olema, kui juba sellise moraaliga tegelane tehakse.

Lisaks tüütas mind ära see, et enamik inimesi, kes sellel saarel olid ja eluga pääsesid, tulid tema kodulinna kätte maksma. Kui nad juba pääsesid, siis mingu oma eluga edasi. Miks nad peaksid kõik mingi rikka ja ärahellitatud poisi üles otsima ja oma elu ohtu seadma.

Alguses oli väga kaasahaarav, kuid mõne hooaja järel muutus asi tobedaks ja veidi üksluiseks.”

19.02.2015 01:23 - AnnL
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Grimm
6.0
2 hindajat

2. Grimm
L. Hamre

Sari räägib uurijast Nick Burkheartist, kes on ühtlasi Grimm. Grimm on tegelane, kellel geneetiliselt on välja arenenud silmas eriline sensor, mis näeb inimeste nn sisemust või teistpoolt - nende kesta. Need inimesed võivad muutuda teatud sorti koletisteks. Üldiselt on need koletised halvad ja Grimm peabki nendega siis võitlema.


Lisas Ceilin 16.02.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“...oli minu esimene reaktsioon. Olin enne seda vaadanud midagi hoopiski realistlikumat ja nüüd tundusid sealsed olendid päris...no maskilikud ja kõik nii tehislik ja ma mõtlesin oma peas, et issand, mida ma vaatan. Aga otsustasin siiski, et jätkan vaatamist ja storyline tegelikult on päris põnev. Tundus mulle, et mida seriaal edasi, seda huvitavamaks asi muutus ja see nagu arenes nagu kasvav laps. Samamoodi olid mul sügavad kahtlused ka peaosalise suhtes. Ta tundus selline nn iluspoiss, mis asja ta seal tegema hakkab? Tundus veidi selline nõrk ka olevat ja üldse polnud temas seda karmi olekut. Ka see muutus. Või on jälle mul see seriaaliga kaasa arenemine :D.
Alguses tundus mulle, et näitlejad on veidi liiga ilusad sellise süžeega seriaali jaoks, kuid siis mõtlesin ringi, need koletised olid liiga koledad ja näitelejad tasakaalustavad kogu seda asja. Lemmik on Bitsie Tulloch, sest ta lihtsalt on nii ilus oma lihtsuses ja olekus. ”

16.02.2015 23:42 - Ceilin
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
True Blood
10
2 hindajat

3. True Blood
Alan Ball

Sari räägib vampiiridest ja Sookie Stackhouse´ist. Sookiel on telepaatilised võimed. Sookie elu muutub, kui ta kohtab Lousiana härrasmeest Billi, kes on ühtlasi ka vampiir. Vampiirid olid oma urgudest välja tulnud ja välismaailm üritab hakata neid aksepteerima. Toodetakse isegi nn sünteetilist verd, et nad elus püsiksid, sest paljudele vampiiridele elusveri on siiski väga vastumeelt.


Lisas Ceilin 16.02.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Tõeline ameerika countrysidestrory - ainult, et siin on tegemist libahuntide, vampiiride ja nurjatute inimestega. Tõeliselt kaasahaarav sari järjekordselt. Üks parimaid, mida näinud/vaadanud olen. Mulle ei meeldi see ameerika red neck´ide aktsent, kuid no seal sarjas peab see olema.
Peategelane Sookie, no sarjas on nii dumb blond, kui olla saab - või oota? Ei saa näppu peale panna, midagi on temas ja samas on nagu veits napakas, võtab asju lihtsalt ja naiivselt, kuid ta ei ole loll. Tema vend seevastu ei eitagi, et ta on lammas. Sookie pärintolu on kahtlane, tal on telepaatilised võimed, aga seriaali edenedes selgub, et ta on osalt haldjas... (wohooo :D). Eiei, tegemist ei ole tüüpilise haldjavärgiga (pixiedust ja stuff), see on ikka ma ei tea...hardcore haldjavärk seal.

Seal on tapmist, seksi, rõvedust, luksust, iha, lollust ja poliitikat. Aga see kõik on üle valatud pmst mingi rõveda vampiiri laibaollusega. Ei ole tegemist mingi tüüpilise holliwoodiliku vampiiri/armastuse ilaga, seal ei ole ülemukitud iluduskuningannasid peaosades vaid on Anna Paquin, kes on üks omapärasema näolapiga naisnäitlejaid, keda tean ja no ta on omas mõttes ilus. Ainukene iludus, kes sinna ära eksinud on, on Alexander Skarsgård :D.

https://www.youtube.com/watch?v=sMPNjPpdjKU”

16.02.2015 23:29 - Ceilin
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Vikings
9.4
5 hindajat

4. Vikings
Michael Hirst

Legend räägib, et Ragnar olevat Odini otsene järeltuliija. Kirjeldab Ragnar Lothbroki seiklusi, kui oma aja suurima sangari omi. Saaga jutustab Ragnari elust ja tema perekonnast ning viikingite brotherhoodist sealtmaalt, kui ta oli suvaline farmer kuni ta sai kuningaks. Kuidas ta avastas läänemaailma viikingitele. Räägib viikingite jumalatest ja nende hirmu kõige uue ees, samas Ragnari janu uute asjade ja teadmiste järgi.


Lisas Ceilin 16.02.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Sari on müstiline ja müütiline. Palju on usku ja nn Viikingite kombelõtvust. Nende eluolustikku on kajastatud väga ehedalt ja sari on üles ehitatud väga kaasahaaravalt. Kõik ongi enamasti nii must-valge, nagu Earl ütlen - kuni mängu tuli Ragnar.

Ragnar on hirmutav kuju (aga üüber seksikas). Tema sügavsinised silmad puurivad läbi.
Ma võiks võrrelda seda sarja troonide mänguga, kuid suurema tõenäosusega Viikingid ja Ragnar Lothbrok olid reaalselt ka olemas erinevalt Troonide mängu tegelaskujudest. Kuid siiski, samamoodi toimub seal teatud võimuvõitlus, kuigi mulle tundub, et Ragnari poolt veidi tahtmatult.

Tema esimene on tema perekond. Ta jätab endast väga ausa ja õiglase mehe mulje, kuid ka temal juhtub apsakaid (Printsess Aslaug). Tänu tema apsakale juhtub minuarust kõige hullem asi, mis temaga juhtuda saab, ta naine Lagertha läheb ta juurest koos pojaga ära. Jah, ta võtab Aslaugi endale naiseks ja viimane sünnitab talle päris mitu poega, mida ta nii hirmsasti soovis, kuid see teeb Ragnarist naisepetja. Aga samas muidug, oli ta aus mees, tegi vea ja maksis selle eest õiglast hinda.

Räägib sellest, kuidas ta avastas läänemaailma. Viikingitel oli raskusi enda ära elatamisega, kuna nad elatusid rüüsteretkedest. Ka muidugi sellest, et nad ise harisid põldu ja olid kalamehed jne, kuid suure osa said nad ka rüüsteretkedest.”

16.02.2015 22:47 - Ceilin
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Person of Interest
4.5
2 hindajat

5. Person of Interest
Jonathan Nolan

Endine palgamõrvar ja rikas programmeerija päästavad elusid, kasutades riiklikku jälitusinfot ja tehisintellekti, mis annab neile infot tulevastes roimades osalejate kohta. Osades Jim Caviezel, Taraji P. Henson, Kevin Chapman jt.


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
14.01.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Selline põnevussari, mida just suure põnevusega ei oota, aga parema puudumisel vaatad siiski ära. Mitte et igav oleks, aga lihtsalt NII põnev nüüd ka ei ole.
Käheda häälega peategelane ajab vaikselt omi asju, salapärane miljonär-programmeerija ajab oma salapäraseid asju ja vahepeal päästetakse inimesi, kellest vaataja nii väga palju ei hooligi.”

14.01.2015 21:24 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Gotham (2014– )
6.8
5 hindajat

6. Gotham (2014– )
Bruno Heller

Lugu komissar James Gordoni tõusust Gotham City's aastad enne Batmani saabumist.


Lisas koerpoiss 23.10.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“See on väga hea sari! Palju parem kui ma oskasin kirjelduse järgi oodata. Batman on veel noor kutt, samuti on noored paljud Batmani seeriast tuntud tegelased (Kassnaine, Pingviin, Enigma, Poison Ivy jne). Ning kõik tegelased on täiesti usutavad! See on suur pluss. Hästi tehtud sari ja näeb oma kvaliteedilt välja nagu film.”

23.10.2014 08:27 - koerpoiss
Hinnang arvustusele:
  +0   -0