Outlander
7.3
3 hindajat

1. Outlander
Starz

Sari räägib naisest nimega Claire Randall. Algab II maailmasõjajärgse ajaga, Claire on olnud põetaja sõjas ja tema abikaasa Frank ohvitser. Nad olid aastaid tänu sõjale lahus - erinevates kohtades. Taas kohtudes üritasid nad enda abielu värskendada sõites Šotimaale. Seal kõik algabki. Claire läheb ajast tagasi 200 aastat. Kus käib parasjagu sõda kohalike ja briti vägede vahel (bravehearti aegne sõda). Claire oli sunnitud seal oleku ajal abielluma noore ja vapra Šotlasest sõduriga nimega Jamie Fraser. Tema süda on nüüd kistud kaheks - ühelpool see naiivne ja aus sõduripoiss ja teisel pool tema abikaasa, kes on hoopis teistsugune.


Lisas Ceilin 16.02.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Jällegi selline müstiline seriaal, mis viib ajast tagasi ja üsna reaalselt kirjeldab kõike olustikku. Screenplay on kaasahaarav, kuid esimene osa on pisut igavavõitu. Liiga kaua venitatakse seda osa selleni, kuni peategelane ajast tagasi läheb. Ülesehituselt on nii, et kohati tundub, et igal osal on oma eraldiseisev jutustus rääkida ja samas on nii, et sa ei saa uut osa vaadata nii, et sa ei ole eelmist näinud. Aga seda ilmselt seetõttu, et sarja on kirjutanud päris mitmed inimesed. Igal ühel on oma käekiri. Õnneks ei ole asi hüppav ja seda saab sujuvalt vaadata. ”

16.02.2015 23:06 - Ceilin
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
True Detective (2014– )
8.8
5 hindajat

2. True Detective (2014– )
Nic Pizzolatto

Detektiivid Rust Cohle ja Martin Hart otsivad 17 aasta jooksul Louisianas sarimõrvarit. Osades Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Michelle Monaghan. Eestikeelne pealkiri: Sünge juhtum.


Lisas koerpoiss 23.10.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Seda sarja on raske arvustada. Selle lugu, lavastus, operaatoritöö ja näitlejad on nii tugevad, et midagi samal tasemel krimisarjade seast vist ei leiagi. Selles osas saaks kohe 10 punkti. Aga see sari on kuidagi liiga "tume", liiga trööstitu ja kuidagi aeglane, et mina seda edasi viitsiks vaadata. Samas ei ole kahtlust, et on kõva tasemega sari, ma annaks sellele kohe Emmy või mis iganes. Aga ise vaadata ei viitsi :) Samas on auhinnafilmdiega ka sageli ju nii...”

23.10.2014 08:36 - koerpoiss
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Orange Is the New Black (2013– )
7.5
4 hindajat

3. Orange Is the New Black (2013– )
Jenji Kohan

Lugu Piper Chapmanist, naisest, kellele määratakse 15-kuune vanglakaristus kümme aastat vana uimastikuritöö eest.


Lisas koerpoiss 23.10.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Oli hetki, kus tundus, et enam ei taha või ei suuda vaadata, kuid miski siiski hoidis põnevust üleval. Üldiselt ma vangla elust erilisel määral ei huvitu, kuid sai jälgida ühe enamvähem korraliku inimese iseloomu muutumist ja kuidas vangla tegi tema käitumises ja olemuses omad korrektuurid.”

19.02.2015 01:26 - AnnL
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Homeland (2011-...)
8.7
3 hindajat

4. Homeland (2011-...)
Howard Gordon, Alex Gansa

USA armeeseersant veedab aastaid Iraagis sõjavangis ja kui ta päästetakse, nähakse temas vaid kangelast. Ainult üks CIA agent kahtlustab seda, et sõdur on vangisoleku ajal terroristiks pööratud. Eestikeelne pealkiri: Kodumaa.


Lisas filmis6ber 27.08.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Lisaks House of Cardsile ainus draamasari, millele ma julgeks üldse 10 punkti anda. Ülikõval tasemel, huvitav, põnev, heade näitlejatega, mõtlemapanev ja suurepärase teostusega. Kindlalt tasub vaadata.”

27.08.2014 14:42 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Downton Abbey
8.2
5 hindajat

5. Downton Abbey
Julian Fellowes

Ajalooline draama Yorkshire maamõisas nimega Downton Abbey elavast Crawley nimelisest aristokraatide perekonnast ja nende teenijatest.


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
29.03.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Sari, milles on raske leida vähimatki viga. Lugu on huvitav, näitlejad on Briti koorekihist ja produktsioon on suurpärane. Huvitav on vaadata, kui palju on kõigest saja aastaga muutunud ja kuidas need suurimad muutused ast leidma hakkasid.
"A JOB!?" ei suutnud üks arostokraat teise lollust tööle minemisel ära imestada. "And what is a WEEKEND?" ei saanud teine aru.”

29.03.2014 09:25 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Once Upon A Time In Wonderland
7.7
6 hindajat

6. Once Upon A Time In Wonderland
Adam Horowitz, Edward Kitsis

Kuninganna Victoria aegsel Inglismaal elab noor ja ilus tüdruk, kes räägib lugusid kummalisest uuest maast, mis asub teispool jäneseurgu.


Lisas Liaania 09.09.2013
Pane hinne: