8.0 8 hindajat

Nokia Lumia 1520

6" Full-HD IPS LCD ekraan pikslitihedusega 368 ppi. Gorilla Glass 2 klaas. 20 MP tagakaamera; 1,2 MP esikaamera. 2.2 GHz neljatuumaline protsessor. Adreno 330 graafikakiip. Nano SIM. Windows Phone operatsioonisüsteem. Lisas janman 12.12.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kes sellise telefoni ostab, see selle just suuruse pärast ostabki ja on tõsi, et Nokia Lumia 1520 ekraan on tõesti suur ja ilus, seejuures piisavalt hästi nähtav isegi peale langeva heleda valguse korral. Windows Phone mängib sellel ekraanil väga ilusasti, ma ütleks, et see lausa ärkab ellu, kogu see ruudustik omandab suurema mõtte ja annab rohkem konfigureerimisvariante. Telefon on aga raskem kui ma tahaks ja Samsung suuab teha küll kergemaid telefone samas mõõdus. Miinuseks samas see, et Samsungid tunduvad käes rohkem mänguasjad, Lumia 1520 on tõsiseltvõetav.
Tagakaamera teeb koguni 20 MP pilti ja hea kvaliteediga, nagu Nokia puhul juba harjunud ollakse. Küll aga ei suuda telefon hoolimata oma neljatuumasest protsessorist kaamerale kiirelt ümber lülituda ja piltide tegemine läägib samuti. Kõikjal mujal oskab protsessor aga oma võimeid näidata ja töötamine ja mängimine on sujuv ja kiire.
Ma olen harjunud Microsoft Officet kasutama ja selle pärast on minu jaoks küll hea, et see on telefonile juba eelinstalleeritud. Kui väiksemate ekraanidega telefonidel võib see suhteliselt mõttetu olla, siis Nokia Lumia 1520 suurel 6-tollisel ekraanil on Wordi, Exceli ja PowerPointiga töötamine juba täiesti reaalselt tehtav ja enamvähem isegi mugav.

Telefon istub käes hästi, tagant kumera korpusega ja valida saab erinevaid värve. Telefonis on kohe 32 GB mälu, aga kuna sellel on ka microSD pesa, saab vajadusel mälumahtu juurde laduda kuni 64 GB kaardiga.

Aku ei ole vahetatav, aga saab oma tööga väga hästi hakkama, korralikult kasutades, peab ilusasti terve päeva, harvem kasutades kaks.”

12.12.2013 10:18 - janman
janman on seda arvustust muutnud: 12.12.2013 10:45
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Nokia Lumia 1520 arvustusi (review)Otsi Google abil: nokia lumia 1520 (review)