8.7 19 hindajat

Kinect
Microsoft

Võimaldab Xbox 360 omanikel puldivabalt mängida, suhelda, meelelahutust nautida. Koosneb VGA-kaamerast, infrapunakaamerast, mikrofonidest, mis võimaldab sügavustundlikkust ja hääljuhtimist. Lisas lible 04.11.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Hehheh jõuluvana tõi :P
Päris hull kükitamise ja hüppamise teema on, praegu olen ainult ühte mängu teinud, mis kaasas on (Adventures) ja paari demot proovinud. Alguses on see kätega vehkides juhtimine natuke harjumatu, teiseks segavad sihtimist kõrval või seljataga liikuvad teised inimesed. Samas tundub, et see ei ole otseselt Kinecti probleem, vaid süüdi on mängude tarkvara, sest erinevates mängudes käitub käsijuhtimine erinevalt.
Mingeid kiireid otsuseid nõudvat mängu ei kujuta küll ette, iga liigutus jõuab ekraanile sekundise viitega.
Aga noh nalja saab ja külaliste lõbustamise efekt on võrreldav Wii'ga. Mugav on see, et mingeid pulte ega lisaseadmeid pole ja et näiteks suvalisel hetkel keset mängu saab teine mängija liituda, selleks ei pea muud tegema kui lihtsalt püsti tõusma.
Ma ei kujuta ette, mille järgi Kinect püüab ära arvata, kes tema ees seisab, aga umbes pooltel kordadel paneb täiega puusse, enamasti muutuvad tüdrukud poisteks, aga olen ka ise ühe korra end patsidega tegelasena avastanud. Kinectile uue võimaluse andmiseks tuleb tema vaateväljast korraks kaduda ja tagasi tulla.”

05.01.2011 00:11 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Microsoft Kinect arvustusi (review)Otsi Google abil: microsoft kinect (review)