7.8 4 hindajat

Onza Tournament Edition
Razer

muudetava jäikusega liikumiskangid (LS ja RS)
2 multifunktsionaalset nuppu LB ja RB kohal
Hyperesponse ja taustvalgusega A, B, X, Y
eraldi 4 nupuks jaotatud D-Pad
5 meetrit pikk kaabel Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
07.01.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“16.01.2012 Kahjuks andis pult peale nädalast mängimist otsad, vasak analoog lõpetas töö - vajutamise peale enam ei sprindi vaid jääb päris seisma. Kahju, et idee poolest pea täiuslik pult vastupidavuse poolest seda üldsegi mitte ei ole. Vähendan oma antud hinnet 10 pealt 1 peale.
Kindlasti ei soovita osta.

Esialgne arvustus siiski las jääda:

Pealtnäha tundub tavalise XBoxi puldi moodi, aga käes istub ikka hoopis teistmoodi. Tavaline pult on ümaram ja libedam, Razer Onza on pealt kummine ja veidi kandilisema kujuga. Juhtme olemasolu mängides ei märka ja tegelikult ei ole juhe ka takistuseks toas ringi liikumisel, näiteks praegugi istun telekast umbes 5 m kaugusel ja hoian pulti peos, juhe on lihtsalt meeletult pikk.
Akude puudumine teeb Onza veidi tavalisest juhtmeta puldist kergemaks, aga akude pesa vastu olin ma harjunud keskmisi sõrmi toetama, Onza kõhualune on lage. Back ja Start nupud asuvad ka mitte X nupu külgedel, vaid all ääres, mis oli üsna harjumatu algul.
Pääastikud RT ja LT liiguvad ka veidi teistmoodi ja sõrme all tunduvad veel erinevamad, Onza päästik on teravam ja liikumine sujuvam, aga käik on palju lühem kui tavalisel puldil.
Põhiline väga lahe asi on liikumis- ja sihtimiskangide LS ja RS jäikuse muutmine, selleks tuleb kruttida nupu all olevat ketast ja täiesti lõdvast täiesti kangeni lugesin ära 25 klõpsu. Lisaks on LS ja RS tundlikkus ülihea ja deadzone peaaegu olematu, s.t. võib vabalt sensitivity keerata 5-6 peale, et saaks hetkega ringi keerata, samas saab keskalas ikkagi väga normaalselt sihtida, mida tavapuldiga kuidagi järele teha ei ole võimalik.
Onza puldil on RB ja LB nuppe topelt (need on päästikute kohal olevad nupud, kes ei tea) ja neist ülemistele saab määrata ükskõik mis teise nupu funktsiooni. Nupud on ka palju konkreetsemad ja täpsemad, võibolla on asi ka selles, et pult on uus, mu vana XBox pult on ikka suht läbi mängitud. Ainus negatiivne asi, et RB ja LB nupud teevad teevad klõbinat kõvasti rohkem, kui tavaline XBoxi pult. Ma kasutan näiteks parempoolset päästikuna ja vasak on X ehk reload.”

07.01.2012 14:45 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Priit on seda arvustust muutnud: 16.01.2012 23:47
Hinnang arvustusele:
  +4   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Razer Onza Tournament Edition arvustusi (review)Otsi Google abil: razer onza tournament edition (review)