9.3 3 hindajat

The Artist (2011)
Michel Hazanavicius

Hollywood, 1927. George Valentin (Jean Dujardin) on üks Hollywoodi tummfilmiajastu valitsevaid iidoleid. Ta on silmapilkselt äratuntav oma peenikeste vurrude ning talle iseloomuliku valge lipsu ja sabakuue järgi. Mängides intriigide ja kangelastegudega vürtsitatud eksootilistes lugudes, toodab mees sigareid järava Al Zimmeri (John Goodman) filmistuudiole Kinograph ühe hittfilmi teise järel. Tänu edukusele on tal elegantne villa ja samaväärselt elegantne abikaasa Doris (Penelope Ann Miller). Iga päev sõidutab pühendunud sohver Clifton (James Cromwell) George'i stuudiosse, kuhu teel olles tervitab teda ta enda naeratav pilt, mis Kinographi ümbrusesse üles seatud plakatiteid kaunistab. Oma värskeima filmi esilinastusel rõõmsalt fännidele ja ajakirjanikele nägusid tehes on George eristamatu oma ekraanikangelastest ja filmistaar, kes on tulevikus kindel. Lisas walter 04.01.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Suurejooneline kummardus tummfilmidele. Film on stiilne ja näitlejate panus nauditav. Filmist leiab paar ülihead kohta. Tegelikult midagi nii head vaatama minnes ei osanud oodatagi.
Kraaps.”

04.01.2012 15:51 - walter
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Michel Hazanavicius The Artist (2011) arvustusi (review)Otsi Google abil: michel hazanavicius the artist (2011) (review)