3.7 18 hindajat

Sex and the City 2 (2010)
Michael Patrick King

Romantiline komöödia samanimelise seriaali alusel, teine osa. Osades: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon, Kristin Davis. Eestikeelne pealkiri: Seks ja linn 2. Lisas heidy 10.06.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Mõlemad filmid on samasugused. Üpriski sisutud. Ainukeseks põnevuseks ongi kleidid. Teise filmi muudab huvitavamaks Lähis-Ida kultuur ja olustik.
Näitlejad tunduvad ka ekraanil lähisvaates liiga vanad ja kannavad nii mõnigi kord enda vanusele mittevastavaid kostüüme.

Õhtuseks meelelahutuseks film sobis, kuid meelde see kindlasti ei jää. Minu arvates oleks võinud "Seks ja linn" piirduda ainult seriaalina.”

30.05.2011 22:34 - Thein
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +3   -0

“Täitsa mõttetu film. Täpselt üks naljakas koht oligi ja selle nalja tegi ka mr Big, mitte mõni päris peategelastest.”

03.07.2010 18:15 - vootele
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Tuldi kokku, mõeldi, et nii, meil on üks frantsiis, millest saaks mõned head miljonid veel välja pigistada, enne kui peategelased päris vanaks jäävad, ning otsustati film teha. Mis sellest, et sisu eriti võtta polnud ja tähelepanu sellelt kõrvale juhtimiseks tuli kasutada rohkelt brändinimesid, uhkeid kostüüme ja viia osa tegevusest Abu Dhabisse, Araabia Ühendemiraatides. See viimane ei olnud tegelikult halb mõte, olleski ainuke asi, mis filmi veidi huvitavat atmosfääri ja seiku tõi.
Kokkuvõttes üle jala tehtud film, mis oleks kohe unustusse vajunud, kui tal sellist tausta (seriaalid, eelmine film) ja võimsat reklaamikampaaniat poleks olnud.”

15.06.2010 09:46 - öötöö
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kuidagi väga pikaks on see film venitatud, materjali nii palju ei nagu ei ole. Isegi naerda saab vähevõitu. Mulle tundub, et ka peategelased on kuidagi.. vanaks jäänud :))”

10.06.2010 10:38 - heidy
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Michael Patrick King Sex and the City 2 (2010) arvustusi (review)Otsi Google abil: michael patrick king sex and the city 2 (2010) (review)