9.3 15 hindajat

Scrabble
Mattle

2-4 mängijat, vanusele 10+. Põhimõte on täheklotsidest spetsiaalsel mängulaual sõnade koostamine. Mängu lõpuks näeb laud välja nagu lahendatud ristsõna. Seejuures annavad erinevad tähed erineva arvu punkte ning punktisumma sõltub ka sõnade asetusest mängulaual. Mängu lõppedes arvutatakse punktid kokku ja selgitatakse võitja. Lisas GoeThe 28.04.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Väga hea ja arendav mäng. Muidu ma lauamänge ei armasta, aga see pole lihtsalt õnnemäng, kus kõik sõltub täringuviskest, vaid peab ikka ajusid ragistama ka.”

29.04.2010 14:52 - crep suzet
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Kirjutan alla, see on hea mäng küll. Nagu ristsõnade lahendamine, kusjuures ise võid vastused välja mõelda. Ka vaidlusmoment, kas sõna on olemas ja õigesti kirjutatud, lisab mängurõõmule juurde!”

29.04.2010 11:37 - yamyam
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Juba ammu tahtsin seda mängu, olekski juba ingliskeelse ära ostnud, aga siis ilmus eestikeelne. Ongi sama tore mäng, nagu ma filmidest nähtu põhjal ette kujutasin. Kahekesi mängides kaob tund või paar väga kiiresti, ehkki tundub, et sellesse mängu ei saa nii sisse minna. Saab küll. Pealegi võib natuke oma reegleid harrastada ja asja huvitavamaks teha. Näiteks kokku leppida, et ei mängitagi eesti keeles (siis peab mõned täpitähed välja jätma), kasutada võib vaid looma- ja taimenimesid jne.
Arendav nii noortele kui vanadele.”

28.04.2010 21:59 - GoeThe
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Mattle Scrabble arvustusi (review)Otsi Google abil: mattle scrabble (review)