7.8 4 hindajat

Kingsmen: The Secret Service
Matthew Vaughan

Kui spiooniorganisatsioonis vabaneb koht, otsustab nende parim agent Harry Hart (Colin Firth), et just noorest ja kogenematust Eggsy'st (Taron Egerton) võib saada meeskonnale täiendus võitluses superkurikaela Valentinega (Samuel L. Jackson). Eestikeelne pealkiri: Kingsman: Salateenistus.

Lisas Kaupo Liiv
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
04.03.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Mõtlesin, kas panna 9 või 10 punkti ja panin ikka 10 ära. Pole vaja kokku hoida. Sest isegi kui mingi viga millegagi seal oleks, siis lõppkokkuvõttes oli see AINULT väga hea film ja seega rahulikult 10p väärt.

Ma olin filmi pealkirja enne palju kuulnud ja teadsin, et ta üks tegija film on, aga et ta nii pagana lahe on, sed ama küll arvata ei osanud :) Ülistiilne. ÜLI. Mõnus briti väljapeetud stiil ja USA stiilis madin, lisaks lahedad graafilised efektid juba avatiitritest alates kuni teavate peade plahvatusteni hiljem.. :)

Soovitan väga vaadata, stiilne ja vinge film. Põnev ja ootamatu ja naljakas.”

04.07.2015 22:09 - Erksa
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Matthew Vaughan on see inglise lavastaja, kes on stiililt sarnane Guy Ritchiele, kuid on jäänud tunnustuse poolest täiesti alusetult alla. Võib-olla on ta lihtsalt vähem filme teinud. Mõlemad alustasid stiilsete crimifilmidega ning just tema Layer Cake tegi kuulsaks Daniel Craigi ja tõi talle Bondi rolli. Nüüd siis on tal oma Bond!

Sarnaselt Ritchile on Vaughan viimastel aastatel leidnud ta tee Hollywoodi ning jätkanud stiilsete ja vahel üle võlli vägivaldsete filmidega nagu Kick-Ass.

Igal juhul on Kingsman mingis mõttes tema vastus Ritchie Sherlock Holmsile - vana asja tegemine veidi uues kuues. Kingsmen on justkui segu James Bondist ja Men in Blackist. See spioonifilmi stiilsus ühest ja fun element teisest.

Film põhineb Dave Gibbonsi (Watchmen) kirjutatud koomiksil ning vahel jääb see filmis veidi segama. Shot-for-shot kohad, milles kiirus filmis paremini mõjuks on vahel veidi imelikud, aga neid on üks-kaks ja üldpilt ei kannata.

Väga pead avav film, kui nii võib öelda. Peale Guardian of Galaxyt esimene film, mida on tõeliselt lahe ja samal ajal lihtne vaadata. Soovitatav kõigile, kellele lahe meeldib!”

04.03.2015 09:47 - Kaupo Liiv
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
04.03.2015 10:01 Nimetu
Seda tahaks näha küll.
04.07.2015 22:10 Erksa
Nõus Kaupo arvamusega. Aga miks ainult 7 punkti? Sa kiidad ikka v'hemalt 8-9 eest! :)
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Matthew Vaughan Kingsmen: The Secret Service arvustusi (review)Otsi Google abil: matthew vaughan kingsmen: the secret service (review)