8.6 7 hindajat

Hugo (2011)
Martin Scorsese

Hugo (Asa Butterfield) – orb, kellavalvur ja olude sunnil ka varas– elab Pariisis ühe pulbitseva rongijaama seinte vahel, kus tema ellujäämine sõltub anonüümsusest. Kui aga Hugo maailm põrkub tema poolt hooldatavate kellade hammasrataste kombel ekstsentrilise raamatukoist tüdruku (Chloe Moretz) ning kibestunud, rongijaamas mänguasjakioskit pidava vanamehega (Ben Kingsley), satuvad ohtu nii poisi salajane elu kui ka tema kiivalt varjatud suur saladus... Eestikeelne pealkiri: Hugo Cabret' leiutis 3D. Lisas veelyks 22.02.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ootasin minagi filmitreileri põhjal peadpööritavat seiklust.

Ekraanil jooksis aga visuaalselt ilus film, mis oleks võinud parem olla.
Film põhineb raamatul (?), seega võiks arvata, et raamatut lugedes saab parema elamuse osaliseks. Ehk on ka tegelased sisukamad, kui filmis välja paistab - süvitsi näidati ainult peategelasi, teised olid marginaalsed ja kohmakad.

Lugu ise oli armas, sobib vaatamiseks kogu perele. Orvuks jäänud poiss üritab üht robotit valmis saada, lootes, et see toob ta isa tagasi.
Äratundmisrõõmu pakkus Georges Méliès' looming!”

06.09.2012 19:38 - Wisegirl
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Esmajoones peakski kohe märkima, et "Hugo" on üks vähestest filmidest, kus 3D ennast täiesti ära tasub. Ja ma ei mõtle neid tavalisi 3D-efekte, kus midagi vaataja poole lendab vms, vaid just film ise on 3D-s kuidagi elavam ja ägedam.
"Hugo" kuulub ka nende filmide sekka, kus reklaamid-treilerid jätavad vaatajasse teistsuguse ootuse. Niiet, kes arvavad, et filmis näeb hulljulgeid seiklevaid lapsi, arvake uuesti.
Tegu on tavalise rongijaamaga, mille muudavad eriliseks tegelased (kuigi korravalvur, keda mängib Sacha Baron Cohen on iiveldamapanevalt etteaimatav ja üheülbaline).
Meeldiv kummardus filmikunstile (Georges Méliès).”

06.09.2012 19:13 - Kinoguru
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Fantastiliselt kaunis lugu, Scorsese hoiab terve filmi jooksul pinget üleval, igav ei hatka hetkekski, suurepärased näitlejatööd...
Tõeline elamus!”

25.02.2012 22:05 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Erakordselt meeleolukas ja südamlik lugu ning isegi see on erakordne, et 3D ei häiri vaid on hästi ära kasutatud. Režissööri tõeline armastus filmi(maailma) paistab siit kümne ljöö kaugusele.”

22.02.2012 14:18 - veelyks
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Martin Scorsese Hugo (2011) arvustusi (review)Otsi Google abil: martin scorsese hugo (2011) (review)