5.3 8 hindajat

Lisa Limone and Maroc Orange (2013)
Mait Laas

Elu - see on liikumine! 8. märtsist 2013 jõuab kinno Mait Laasi verivärske muusikaline nukufilm LISA LIMONE JA MAROC ORANGE: TORMAKAS ARMULUGU. Tegu on maailma kõige esimese täispika 3D nukuooperiga! Ennekõike kooliealistele lastele ja täiskasvanutele mõeldud seiklusliku linaloo tegelastele andsid oma hääle Iiris Vesik, Peeter Volkonski, Hardi Volmer, Omar Nõmm, Risto Joost ja teised tuntud eesti lauljad ja näitlejad. See film on omalaadne Romeo ja Julia lugu, mis räägib apelsinipoiss Maroc'ist, Põhja-Aafrikast pärit paadipõgenikust, kes jõuab pärast tormi Sitsiilia rannikule. Maroc'i lootus leida vabas maailmas hea elu puruneb, kui ta satub tomatiistandusse orjatööle. Kaunis Lisa Limone, ketšupitöösturi tütar, elab muretut elu, kuid tal on üks suur soov - Lisa tahab leida tõelist armastust. Ühel päeval avastab ta rannast merekarbi, mis laulab talle Maroc'ist. Kas põgenikust apelsinipoiss võib olla tema suur armastus? LISA LIMONE JA MAROC ORANGE: TORMAKAS ARMULUGU pikkus on 72 minutit, selles kõlavad läbisegi itaalia, prantsuse, inglise ja eesti keel, film on subtitreeritud eesti keelde. Filmi lavastas Mait Laas, stsenaariumi kirjutasid Kati Kovács ja Peep Pedmanson, operaatoritöö tegi Ragnar Neljandi. Linaloo originaalmuusika autor on helilooja Ülo Krigul ja helirežissöör on Karri Niinivaara. LISA LIMONE JA MAROC ORANGE: TORMAKAS ARMULUGU valmis Nukufilmi stuudios koosöös Soome filmiproduktsioonifirmaga BUFO. Selle valmimist toetasid Eesti Filmi Sihtasutus, Eesti Kultuurkapital ja Kultuuriministeerium, samuti Soome Filmi Sihtasutus ja Soome Rahvusringhääling. Eestikeelne pealkiri: Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu Lisas cantabile 07.03.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Olenemata sellest, et film oli tehtud võõrkeeles, et oleks lootust ka mujal maailmas sellega edu saavutada, ei usu ma, et nii läheb. Film oli väga aeglaselt liikuva süzeega, kaadrid kordusid ja laule nappis. Segasele ja olematule sisule ei aidanud ka kaasa tegelaste ümpriski ebaatraktiivsed välimused. ”

11.03.2013 17:24 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Mait Laas Lisa Limone and Maroc Orange (2013) arvustusi (review)Otsi Google abil: mait laas lisa limone and maroc orange (2013) (review)