8.4 5 hindajat

Lady in the Water (2006)
M. Night Shyamalan

Õhtujutt, aga kohati kõhedusttekitav. Filmide KUUES MEEL ja MÄRGID looja vestab teile mõistujutu. Unejutust, mille M. Night Shyamalan oma lastele pajatas, sai alguse ekraaniteos, kus tegutsevad üleloomulikud jõud. Paul Giamatti kehastab korterelamu majahoidjat, kes maja basseinist leiab teisest maailmast pärit nümfi nimega Lugu (Bryce Dallas Howard) ning otsustab aidata tal naasta koju - Sinisesse maailma. Ent Lugu hoiatab: „See saab olema väga ohtlik.” Kuid ka põnev. Sest läheduses varitsevad Sinise maailma metsikud koletised tahavad hävitada nii Lugu kui ka kõik need, kes teda abistavad, sealhulgas majarahva, kel on tähtis osa selles müstilises loos. Iga elaniku elul on varjatud eesmärk. Ja see, kuidas keegi oma eesmärgi saavutamiseks koletistele vastu astub, moodustabki fantaasiafilmi NAINE VEES imelise süžee. Eestikeelne pealkiri: Naine vees Lisas Marge-Elin Roose 15.11.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Esimest korda seda filmi näha oli ikka elamus! Tegu oleks justkui muinasjutulise trilleriga, kus hirmu tekitavadki väljamõeldud koletised.

Näitelejatöö oli ka väga kohane. Iga karakter oli omal kohal ning nende rafineeritus tegigi filmi rohkem... muinasjutulisemaks (must-valge, hea-paha).

Sellist unejuttu lastele küll lugeda ei soovita, aga täiskasvanud võiksid filmi vaadata küll. ”

27.11.2012 22:11 - Wisegirl
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe M. Night Shyamalan Lady in the Water (2006) arvustusi (review)Otsi Google abil: m. night shyamalan lady in the water (2006) (review)