7.1 16 hindajat

Must Puudel
Müürivahe 20

Lisas Alice 12.06.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Oskamatud teenindajad ja kehvad toidud.”

01.10.2018 22:11 - Jens
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Viimati käisin seal eelmisel aastal. Esimesel korral sai võetud Caesari salatit, imelikul kombel oleks nagu salatilehed pesemata- mingi krõmpsuv/liivane asi jäi hamba alla. Salatilehed olid suured ja tükeldamata. Teisel korral sai proovitud pelmeene, üle poole toidust jäi alles, kuna hakkas lihtsalt suus ringi käima. Kausipõhja oli tekkinud vedelik ja pelmeenid olid lögasevõitu. Kolmandal korral piirdusin ainult koogiga, mustikakoogilõik- täiesti maitsetu, toiduainete raiskamine.
Teenindus natuke hajevil, aga ok. Väga lahe on sisustus, selle koha pealt ka ainsad plusspunktid. Ilmselt mõne veini seal ikkagi sõpraderingis võtaks, aga sööma- ei kunagi enam. Minu jaoks ülehaibitud koht.”

04.07.2013 20:56 - Chloe
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Restoran-kohviku Must Puudel ees on kitsa tänava kiuste siiski kaks kahe tooliga lauakest, kus suvisema ilmaga istuda saab. Mõlemad neist olid populaarsed just lapsevankriga einestajate seas, sest sisse niisama naljalt ju vankriga ei pääse.
Sees vaatasin tiiru siiski ringi ning söögikoht tundus hubane ja meeleolukas. Paistab, et see on eriti popp noorte boheemlaste seas, tõenäoliselt on populaarseimateks artikliteks menüüs tee ja saiakesed.
Võtsin menüü ja andsin märku, et olen õues istumas ning tegelikult kohe ka valmis tellima. Õues tuli siiski oodata päris pikalt, naaberlauda juba teenindati ning meenutasin enda kohalolekut veel korraks, aga sellest polnud kasu ning pidin ikka lõpuks sisse minema, et tellimus leti taga anda. Teenindaja ei osanud öelda, kas toit on sibulaga või mitte, aga uuris siiski välja.
Toitu oodata ei tulnud väga pikalt ning välja nägi see selline.
Spinatipirukas (miskipärast arvasin, et spinat on sisse küpsetatud, mitte salatina vahel):
Must Puudel restoran spinatipirukas

Pearoaks sai valitud juustuga üle küpsetatud sea välisfilee. Kartsin, et tükk on kuiv, sest välisfileed on raske mahlakalt valmistada, aga see oli mahlane küll. Ma ei ole päris 100% veendunud, et see oli küll välisfilee, kuidagi liiga pekine selle jaoks ning mõnedki pekitükid olid päris mälumatud, ent üldine maitse oli hea. Samuti oli hea ploomikaste, mis maitses nagu BBQ mop. Küüslaugukartulid olid aga tõeline pettumus. Tegemist oli keedukartuli sektoritega, mis maitsesid, nagu oleks liiga kaua vees olnud. Ei olnud head konsistentsi, ega maitset.
Must Puudel restoran vanalinnas Müürivahe tänaval sea välisfilee

Teenindus oli küll väga sõbralik ja meeldiv, aga täiesti ebaprofessionaalne.

Atmosfäär: 8p
Toit: 6p
Teenindus: 4p”

20.08.2012 17:54 - näljarott
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Armastan hommikusöögi menüüd, armastan seal ka pastasid ja salatit.
Armastan õhkkonda ja eriti sõbralikku personali:)”

13.08.2012 00:26 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kohvik Must Puudel järgib viimastel aastatel ülimalt populaarseks kujunenud trendi - retrot. Lambid on justkui su vanaema Lasnamäe korterist varastatud, tugitoolid garaažis seismast päästetud (siiski on tegu olnud heade tingimustega panipaigaga ning mingit kopitust ei tarvitse karta), lehitsemiseks olevad ajakirjadest on osa suure tõenäosusega ilmunud enne sinu sündi. Aga nagu Silueti moelõiked on tänapäeva igati sobivad, nii on ka kohvik Must Puudel värske ja moodne.
Otsustajad on ilmutanud mõistlikkust ja teinud menüü lühikese, aga omanäolise. Valitud road on kõik huvitavate nüanssidega, kuid mõistlike hindadega. Lihtsus laieneb ka jookidele: viin on viin, vein on vein (punane või valge). Liigsest peenutsemisest hoidumine välistab need laialt levinud piinlikud hetked, kus otsustusvõimetu klient ja valdkonda ehk mitte liiga hästi tundev teenindaja üritavad ideaalset veini kirjeldada.
Teenindajatega näib Mustal Puudlil üldse olevat hästi läinud: noored näivad on tööd ja klientidega suhtlemist nautivat. Konservatiivsemale publikumile olgu hoiatuseks siiski öeldud, et kuigi viksid ja viisakad, siis teietamise asemel nad pigem sinatavad.
Lisaks suurele siseruumile on nüüd avatud ka väliterass, kus suve nautida.”

12.06.2011 20:18 - Alice
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Müürivahe 20 Must Puudel arvustusi (review)Otsi Google abil: müürivahe 20 must puudel (review)