7.1 16 hindajat

Must Puudel
Müürivahe 20

Lisas Alice 12.06.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Kohvik Must Puudel järgib viimastel aastatel ülimalt populaarseks kujunenud trendi - retrot. Lambid on justkui su vanaema Lasnamäe korterist varastatud, tugitoolid garaažis seismast päästetud (siiski on tegu olnud heade tingimustega panipaigaga ning mingit kopitust ei tarvitse karta), lehitsemiseks olevad ajakirjadest on osa suure tõenäosusega ilmunud enne sinu sündi. Aga nagu Silueti moelõiked on tänapäeva igati sobivad, nii on ka kohvik Must Puudel värske ja moodne.
Otsustajad on ilmutanud mõistlikkust ja teinud menüü lühikese, aga omanäolise. Valitud road on kõik huvitavate nüanssidega, kuid mõistlike hindadega. Lihtsus laieneb ka jookidele: viin on viin, vein on vein (punane või valge). Liigsest peenutsemisest hoidumine välistab need laialt levinud piinlikud hetked, kus otsustusvõimetu klient ja valdkonda ehk mitte liiga hästi tundev teenindaja üritavad ideaalset veini kirjeldada.
Teenindajatega näib Mustal Puudlil üldse olevat hästi läinud: noored näivad on tööd ja klientidega suhtlemist nautivat. Konservatiivsemale publikumile olgu hoiatuseks siiski öeldud, et kuigi viksid ja viisakad, siis teietamise asemel nad pigem sinatavad.
Lisaks suurele siseruumile on nüüd avatud ka väliterass, kus suve nautida.”

12.06.2011 20:18 - Alice
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Müürivahe 20 Must Puudel arvustusi (review)Otsi Google abil: müürivahe 20 must puudel (review)