6.5 15 hindajat

Lucca
http://www.restoranlucca.ee

Itaalia restoran Tiskres, Keskpäeva tee 1.

Lisas tool 27.04.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Nõus eelmise arvustajaga, et on alla käinud. Kunagi oli seal tõesti hea toit. Maksis palju, aga kvaliteeti oli ka ning valge linaga laua taga ootadki suuremat arvet. Aga nüüd näeb koht välja rohkem nagu pubi või veinituba, toitu tuleb kaua oodata ja kui see saabub, siis jääb see ootustele alla. Pitsa polnud kuum ja hangus jahedas ruumis üsna ruttu, seejuures ei maitsenud ka kuidagi eriti hea. Ning kallis kuldmerikoger serveeriti ilma igasuguste lisanditeta ja selle kohta ka ei märgitud tellides midagi, seega tellisin siis pärast juurde, oodates, kuidas kala jahtub. Kala oli ka selline, et.. ise teeks parema.

Endisest ajast on alles vaid kallid hinnad.”

28.12.2015 18:12 - MIB
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Olen Luccat mitmetel kordadel külastanud, aga viimane jäi vist viimaseks. Teenindus aeglane, toitu tuli oodata väga kaua ja restoran ei olnud isegi täis mitte! Sõin parti, mis iseenesest oli hea, kui ei oleks olnud tugevalt üle soolatud kastet selle juures. Pizza oli kuiv ja kõva harju keskmine.”

18.08.2015 20:26 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Koht, kus alati sai vanematega söömas käidud. Toit on maitsev, teenindus on väga sõbralik ja teenindajad abivalmid. Lastele mängutuba. Omanik ise samuti teenindab laudu ja annab parimat veinisoovitust. Inimesed tunnevad oma tööd seal hästi. 5+”

25.06.2014 17:44 - Sandra K
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Väga meeldiv koht, kuhu satun kahjuks liiga harva. Toidud ja atmosfäär on meeldivad ja hinnad on ka kvaliteeti arvestades paigas.”

27.04.2011 10:05 - tool
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.restoranlucca.ee Lucca arvustusi (review)Otsi Google abil: lucca (review)