8.0 8 hindajat

Lottemaa
http://lottemaa.ee

Lotte-teemaline teemapark kogu perele.
Lottemaa on kaunis rannametsas asuv Leiutajateküla, mis on tuttav Lotte filmidest, muusikalidest ja raamatutest. Siin kohtud Lotte, Bruno, Alberti ja teiste Leiutajateküla elanikega ning saad nendega koos mängida ja leiutada. Lottemaal ootavad avastamist üle saja atraktsiooni, temaatilised majad, meeldivad toiduelamused, suveniiripoed ja supelrand. Avastamist, leiutamist ja pööraselt huvitavaid seiklusi jätkub terveks päevaks kogu perele. Asukoht Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa.

Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
30.06.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Lottemaa ületas kõik mu ootused. Ja mitte ainult selle pärast, et ma seniste Eesti teemaparkide kogemustest liiga vaimustunud ei olnud, vaid see oligi hea. Objektiivselt hea. Stiilipuhas detailideni, sh suurepäraselt valitud näitlejad, kes püsisid veatult rollis. Suhtlesid nii omavahel, täiskasvanute kui lastega ühtviisi rollis olles ja see oli suurepärane kogemus. Lottemaa on väga tubli töö -- olen palju uhkem kui oleks eestlase olümpiavõidu puhul. Ikkagi PÄRIS asi on korralikult ära tehtud.

Toitu leiab ka igasugust ja mitte ainult friikartuleid ja cocat. Õlut müüakse, aga läbipaistmatutes mustades topsides, mis on väga nutikas ja viisakas!

Tegevust on nii palju, et käisime lapsega 5h ringi ja siis väisime ära, aga pool oli nägemata/kogemata.

Seda müüakse edukalt ka lätlastele, sest pooled külastajad paistsid olevat lätlased ning sildidki eesti, inglise ja läti keeles. Vene keel puudus näiteks sootuks. Ja Karums oli korralikult pildis :)

Väga meeldis!”

30.06.2015 21:58 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://lottemaa.ee Lottemaa arvustusi (review)Otsi Google abil: lottemaa (review)