8.0 8 hindajat

Lottemaa
http://lottemaa.ee

Lotte-teemaline teemapark kogu perele.
Lottemaa on kaunis rannametsas asuv Leiutajateküla, mis on tuttav Lotte filmidest, muusikalidest ja raamatutest. Siin kohtud Lotte, Bruno, Alberti ja teiste Leiutajateküla elanikega ning saad nendega koos mängida ja leiutada. Lottemaal ootavad avastamist üle saja atraktsiooni, temaatilised majad, meeldivad toiduelamused, suveniiripoed ja supelrand. Avastamist, leiutamist ja pööraselt huvitavaid seiklusi jätkub terveks päevaks kogu perele. Asukoht Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa.

Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
30.06.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Lottemaal on sel aastal leiutatud palju uusi asju, mida saab vändata või pumbata või kuhu saab niisama sisse või peale ronida.

Oma maja on saanud kärbes Jaak ja tema maja ees on nööridele riputatud potid-pannid, mida saab kulbiga taguda. Tehniliselt lihtne ja oi kui lõbus eks, aga kodus erinevatel põhjustel ebareaalne. 12:30 Kärategemise õpituba koos kärbes Jaaguga on programmis kirjas.

Kärategemise õpituba koos kärbes Jaaguga

Doktor Ave on saanud endale uhke jääpurikate kasvuhoone.

Dr. Ave jääpurikate kasvuhoone

Näitlejad on omavahel tegelasi ka vahetanud ja näieks rebased Giovanni ja Julia on hästi aktiivsed ja igal pool kuulda ja näha, varem olid tagasihoidlikud ja hoidsid rohkem oma majja.

Söögikohas on see uut moodi et kõik telliimise aknad kinni pandud ja tellimine käib nüüd lauast. See on hea mõte, sest ei pea enam sabas seisma ja pole enam sellist võimalust, et toidud tellitud, aga vaba lauda ei leiagi ja üldse on külastaja jaoks segadust vähem. Samas teenindus väga kiire ei olnud, päris kõvasti tuli kätega vehkida, et tellimust esitada (menüüd olid juba laua peal). Toit tuli samas kiiresti ja oli hea.

Lottemaa pitsa

Rännukoer Klausi jutuplatsil on nüüd suur kolmekorruseline laev "Romantika". Originaalne "Romantika" rannas on ka alles, aga on tõstetud üles kalda peale Reiuranna kohviku juurde ja on saanud ka uue teki. Üldse on kogu Reiuranna kohvik ümber tehtud ja liigutatud natukene Leiutajateküla poole, sest meri on jälle tüki kallast ära viinud.

Lottemaa, Reiuranna kohvik

Lottemaa rakendusest enam soodushinnaga pileteid ei saa, aga 15€ eest saab pileteid osta Mustamäelt Lotte kohvikust. Kohapeal on hind 17€ (kuni 2a laps tasuta). Parkimine on endiselt 2€ ja rong 1€. Ja vagun läheb endiselt pead valutama ajavat diislitossu täis.”

12.07.2016 23:51 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“3 nõuannet:
Pilet osta eelmüügist. Hinnavahe on väike (15 vs 17€) aga väldid ühes pikas sabas seismise.
Parkimisžetoon osta väljudes - see, millega väljuva tõkkepuu alt läbi saab, Sest hommikupoole on parkimis/rongipiletikassas pikk järjekord. Kassa on lahti kella 17ni.
Kolmandaks, mine jala. Parklast väravasse on mõnus 800m jalutuskäik. Rongivagun on diislitossu täis ja sõit kestab koos pealeronimise ja ootamisega 10 min. Sama kiiresti jõuad ka jalgsi.

Aga Lottemaa ise on tore. Projekteeritud/ehitatud hästi ja suurelt, samas on ka palju väikseid detaile, mis raamatust/multikast tuttavad. Eriliselt toredad on aga tegelased. Neil on alati aega lastega natuke jutustada, isegi kui etendusele kiire. Tõsi, nad on oma joonistatud kujudest erinevad. Välimuselt ka, aga ma mõtlen just iseloomult. Adalbert oli minu jaoks suurim üllataja, sest Lottemaal on ta selline romantiline õrnhing ja alles teiseks egotsentriline ärpleja. Ja teine üllatus on Paula, kes on tõeliselt armas väikeste laste sõber, kellega saab Bruno majas igasuguste muusikariistadega mässata. Eks neid näitlejaid ole iga tegelase kohta rohkem kui üks, YMMV.

Igatahes soovitan. Järjekordade eest tahaks ühe punkti maha võtta, aga samas ega Lottemaa süüdi ei ole, et ta nii popuplaarne on. 10p”

23.07.2015 19:46 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Lottemaa ületas kõik mu ootused. Ja mitte ainult selle pärast, et ma seniste Eesti teemaparkide kogemustest liiga vaimustunud ei olnud, vaid see oligi hea. Objektiivselt hea. Stiilipuhas detailideni, sh suurepäraselt valitud näitlejad, kes püsisid veatult rollis. Suhtlesid nii omavahel, täiskasvanute kui lastega ühtviisi rollis olles ja see oli suurepärane kogemus. Lottemaa on väga tubli töö -- olen palju uhkem kui oleks eestlase olümpiavõidu puhul. Ikkagi PÄRIS asi on korralikult ära tehtud.

Toitu leiab ka igasugust ja mitte ainult friikartuleid ja cocat. Õlut müüakse, aga läbipaistmatutes mustades topsides, mis on väga nutikas ja viisakas!

Tegevust on nii palju, et käisime lapsega 5h ringi ja siis väisime ära, aga pool oli nägemata/kogemata.

Seda müüakse edukalt ka lätlastele, sest pooled külastajad paistsid olevat lätlased ning sildidki eesti, inglise ja läti keeles. Vene keel puudus näiteks sootuks. Ja Karums oli korralikult pildis :)

Väga meeldis!”

30.06.2015 21:58 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://lottemaa.ee Lottemaa arvustusi (review)Otsi Google abil: lottemaa (review)