8.2 6 hindajat

Limpa ja mereröövlid / Viimsi suveteater
Andres Dvinjaninov

Autorid: Andrus Kivirähk, Andres Dvinjaninov
Lavastaja: Andres Dvinjaninov
Helilooja: Tauno Aints
Laulusõnade autor: Urmas Lennuk
Näitlejad: Tiina Tõnis, Lee Trei, Taavi Tõnisson, Anti Kobin, Andres Roosileht (kõik Nuku- ja Noorsooteatrist) ja Andres Dvinjaninov, Teele Viira, Alo Kurvits, Agnes Aaliste

Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
30.08.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Definitsiooni järgi lastetükk, aga nii geniaalselt tehtud, et oma pissi- ja puuksunaljad leiavad üles nii erinevas vanuses lapsed, samas kui vanadele on ka igasugu kahemõttelist teemat hoolikalt sisse pikitud, mis kõvasti nalja teeb. Mitu korda plaksutati näitlejad lavale tagasi, kusjuures seda tegid lapsed vabatahtlikult :)
Mängiti 22.-28.augustini Viimsis Rannarahva Muuseumi hoovis - seal on üks vana traaler keset platsi, kus põhiturnimine käis.
Unustamatult head tegelased olid Lee Trei autosse-unustatud-kaisulooma rollis, viispluss!, ja muidugi Dvinjaninov ise Une-Matti rollis, poolhull soome aktsendiga padjamees, kes kasvatas patju, ja pajatas oma teooriat, et padjad teatavasti pole muud kui pahupidi pööratud kanad.
Teised olid ka head muidugi. Agnes Aaliste vastiku kimeda häälega pidevalt tänitava plikana (hea et ta Sky Plusis sellist häält ei tee :) Alo Kurvits tüütu röhkiva sugulase Limpana, Anti Kobin suure, targa ja julge venna Limmona, Andres Roosileht kohmetu tekina, Taavi Tõnisson ärakaranud padjast kaptenina. Ja TEELE VIIRA tegi koos kapteniga väga toreda lipaka lina rolli (ma ju räägin et pool teemat oli arusaadav ainult täiskasvanutele).
Tiina Tõnis mängis vanalinaeite, see oli ka ülihästi tehtud, meenutas "3 apelsini" kurja hiidnaist Creontat oma sajatamistega :)
Kui seda veel mängitaks, siis ma soovitaks kõigile, aga seda ei mängita enam. Kes nägi see nägi.”

30.08.2011 01:17 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Andres Dvinjaninov Limpa ja mereröövlid / Viimsi suveteater arvustusi (review)Otsi Google abil: andres dvinjaninov limpa ja mereröövlid / viimsi suveteater (review)