7.4 7 hindajat

The Age of Adaline
Lee Toland Krieger

Lugu jutustab 20.sajandi algul elavast naisest Adaline'st (Blake Lively), kes autoõnnetuse tagajärjel ei vanane enam päevagi. Pärast aastakümnete pikkust üksindust ning põgenemist leiab ta lõpuks mehe, kelle nimel oleks ta valmis loobuma kõigest. Lisas AnnL 24.05.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kes meist ei tahaks jääda igavesti nooreks ning ilusaks. Vaatamata aastatele püsida siiski värske, noore ning energilisena. Just see on filmi peategelasel olemas. Igavene noorus ja ilu. Vananemata päevagi,kaotamata oma vormi ning sära. Kõik võiks ju olla imeline.

Kahjuks on igavesel elul ka oma varjuküljed. Lähedased ümber kaovad ning oma saladust varjates tuleb naisel kogu oma elu põgeneda. Igavene noorus ei ole väärt kordades murtud südant ja eluaeg hirmus elamist.

Film on väga südamlik ning suur pisarate kiskuja. Siiski on tegu ilusa looga ning lõpp on küll ootamatu, kuid Ameerikalikult õnnelik. Suur nauding oli näha ka Harrison Fordi meisterlikku näitlemist.

Minule läks väga hinge kogu lugu.

24.05.2015 18:07 - AnnL
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Lee Toland Krieger The Age of Adaline arvustusi (review)Otsi Google abil: lee toland krieger the age of adaline (review)