7.1 9 hindajat

Kompressor
Rataskaevu 3

Lisas Alice 12.06.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ehkki eelmine arvustus ütleb seda sama, tahan ma lihtsalt kinnitada, et täpselt nii ongi. Kuulus pannkoogikas juba üle kümne aasta, minu mälu järgi on seal pannkoogid ka paksud, mitte eriti õhukesed. Sellised, mida võiks "koduseks" nimetada. Aga see, et seal kaardiga maksta ei saa on mindi nii mõnigi kord sealt eemale peletanud, sest selle jaoks eraldi sularaha välja võtta ei viitsi ja vähemalt isekeskis oleme hakanud seda kohta sularahalembuse tõttu rahapesuasutuseks nimetama.”

13.06.2011 09:21 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kompressor on kuulus on pannkookide poolest ja õigusega. Sealsed pannkoogid on iseseisvad toekad eineda, aga mitte mingid väiksed snäkid. Nii soolaseid kui magusaid täidiseid on valikus mitmeid ning üsna huvitavaid. Kõik peaksid sealt midagi endale meelepärast leidma.
Toidukoha sisustus on lakooniline, kuid miski peale lastetoolide vähesuse otseselt ei häiri. Neid tundub söögikohas kokku olevat nii umbes üks. Ometi on Kompressor ka perede seas populaarne ning nii jääb ikka mõne seltskonna noorim pannkoogisõber endale kõige paremini sobiva istekohata. Teine pisimure on alatine vajadus meeles pidada, et maksta saab ainult sularahas.”

12.06.2011 20:48 - Alice
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Rataskaevu 3 Kompressor arvustusi (review)Otsi Google abil: rataskaevu 3 kompressor (review)