7.3 10 hindajat

Kebab House
http://www.kebabhouse.ee

Türgi toidu restoran. Gonsiori 12. Lisas karuelevant 02.05.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ma panin nii vähe punkte ainult sellepärast, et ma ei söönud seal (olin juba lõunatanud). Tahtsin baklavaad ja kohvi, aga baklavaa oli otsas parajasti :) Selline tore ehe värk, nagu koduski, et ikka on mõnikord midagi otsas. Magustoidumenüüd aga kahjuks pikemaks kirjutatud polnud, keskendumine ikka liharoogadele. Võtsin kohvi lausa kaks tassi. See polnud tulikuum, vaid joomiseks täpselt paras, kena crema ja türgikohvilik nüanss peenikese kohvipuru näol, kuigi valmistamisviis polnud türgipärane, vaid tavaline nupuvajutus esperssomasinal. Kangus selline, et läkski vaja kaks tassi, aga etteheide see ei ole.”

04.05.2011 12:15 - crep suzet
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Kui muidu leian end Eestis türgi toitu maitsmas umbes kord aastas, siis nüüd kahe päeva jooksul juba kaks korda.
Kebab House asub küll südalinnale õige lähedal, aga jääb ometi minu tavalisest liikumistrajektoorist kõrvale, parimal juhul lähen sellest mööda teiselt poolt teed, aga arvestades, et teeks on Gonsiori, võiks seal sama hästi jõgi olla.
Astusin sisse kerge umbusuga, mida süvendas veelgi kahe mossis blondi näitsiku nägemine kassas ja kebabi vardalt liha lõikamas. Peagi läks meel aga rõõmsamaks, sest tagantruumist saabus kokk, kes oli päris kindlasti türgi päritolu. Õige varsti märkasin veel kaht türklast toiduvalmistamise protsessis osalemas ja tabasin pilguga ka kundede seast vähemalt ühe laudkonna türgi mehi. See lohutas mind tugevasti ja tähendas, et toidu osas on loota parimat.
Nii ka oli. Tellitud kebabivarras, oli väga maitsekas ja mahlane. Seda viimast on just peaaegu võimatu saavutada, igasugused grillvardad kipuvad ikka ära kuivama ja neid tellides saan enamasti petta. Kui mitte Kebab House´is! Toit oli tõesti hea ja salatiga kõrval ei koonerdatud. Toit läks maksma 4.5 € ja oli iga senti väärt.
Vahepeal toimus ka uue toidukraami tuppa toomine ja kõik türgi päritolu inimesed viipasid mulle seejuures sõbralikult ja naeratasid kenast. Ainult need mossis eesti tüdrukud jäid kassas samasuguseks kuni toidukorra lõpuni. Ja see on ainus mis 1 punkti maha võttis.”

02.05.2011 14:25 - karuelevant
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
09.03.2014 17:54 Nimetu
Väga hea koht,olen käinud seil mitu korda ja teistele soovin ka,sest seal on mega hea saslõkk ja koguaeg värske lavaas,ainult peab kaua ootama
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.kebabhouse.ee Kebab House arvustusi (review)Otsi Google abil: kebab house (review)