"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
8.2 31 hindajat

New York New York Restoran
www.facebook.com/pages/New-York-New-York-NYNY/210026052473990

Rahvusvahelise köögiga restoran Sakala Ärimajas (Kentmanni 4, Tallinn). Lisas toomela 27.09.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Sai ka huvi pärast ära käidud, ikkagi uus söögikoht, tahaks ju teada, kuidas on, enne kui ära kaob (ptui-ptui-ptui ;)

Sisekujundus on lihtne, võibolla liigagi. Ehk täidavad igava ruumi värvikad külastajad?Baarileti kõrval jäi silm kohe peatuma 8-kohalisele ümmargusele privaatlauale. Täitsa mõnus, kui veidi suurema seltskonnaga lõunatama minna. Tõenäoliselt on küll kogu aeg hõivatud, võibolla saab broneerida? Veel ei uurinud.Ei hakanud päevapraega jamama, tellisin tavamenüüst ribi. Täpsemalt glasuuritud searibi pastinaagikreemi, coleslaw-salati ja kukeseenekastmega (15€).Olin saadud tootes pehmelt öeldes pettunud. Selle hinna eest ootasin ikka midagi enamat, midagi New York NEW YORK stiilis.
Hea küll, liha oli söödav. Mitte imeline, mitte jalustrabav, aga vähemalt oli mahlane, mitte ära kuivanud. Taldrikul olid esindatud nii lubatud kukeseenekaste kui ka salat. Aga seda kõike oli kohutavalt vähe! Salatist ja mingist pastinaagikreemist ma niiväga ei hooli, aga miks ainult 4 ribi?
Kui mul ei ole kõht tühi, aga ma tahan süüa 4 ribi, siis ma lähen pigem 100 m Vanalinna poole Dublineri ja saan samasuure pubisnäki 3.90 eest. Kui ma tahan normaalset kogust ribi, siis ma lähen Mack BBQsse ja võtan full racki 12.60 eest.

Rahule võib jääda teenindusega. Kuigi näha, et amet uus, oli tütarlaps väga püüdlik, naeratas ja oli viks. Asukoht on söögikohal samuti hea. Tõenäoliselt astun mingi päev läbi ja katsun päevapraega õnne.”

28.11.2013 01:20 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Väga mõnus ja õdus koht. Selline koht oli ju puudu. ”

07.11.2013 18:26 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Suhteliselt mittemidagiütlev interjöör ja toit, teendindus hea aga hinnad kõrged.”

03.11.2013 19:46 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Soov oli ära proovida nende burger. Ei pidanud pettuma. Sisse astudes jätab minu maitsele võõra mulje, justkui oleks liiga ere, kuid lauda istudes tekib kuidagi teine miljöö. Hämaram, meeldib ja mitte liiga särav. Isegi et natuke kodune. Akustika on kuidagi väga osavalt lahendatud. Oma lauakaaslasi kuuleb väga hästi, kuid nurgas olnud mitmepealise grupi koosolekut ei pannud tähelegi. Sagimine ja jutuvada enda ümber ei jäänud häirima. Teenindus - väga viisakas, teadsid mis tegid, küsisid, andsid infot, olid kohal kui vaja.
Tellitud burgerist. Maitset ja hoolt oli sinna koka poolt palju pandud. Vastas kõrgetele ootustele. Friikartuleid ma vihkan, seda siis üldiselt, kuid antud burgeriga kaasa pandud friikartulid ei tundunud olevat mingist suvalisest külmutatud pakist fritüüri visatud vaid kodusemad, tänu millele sai enda üllatuseks isegi üle poolte nahka pistud. Hinna ja kvaliteedi suhe väga paigas. Kitsaskohad? Ma teinekord ütlen, kui avastan. Loodame, et neid ei teki. Lahkudes jäi küll selgusetuks, kas maksmine käibki neil leti taga või lauas. Kuid ise end pressisin leti äärde. Kokkuvõttes, soovitan. Järgmine kord Caesari salat pošeeritud munaga (ei ole kunagi midagi sellist saanud, nii et peab ära proovima).”

31.10.2013 23:19 - OliverL
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Käisin lõunal ja vabade kohtadega päris keeruline. Päevapraad ja supp olid küll väga maitsvad. Piillusin tavamenüüd ka ja peaks täitsa õhtustamist ka planeerima.”

23.10.2013 20:44 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Iga päev on ka kaks erinevat päevapraadi hinnaga 4€ja 5€. Nädala menüüd näeb NYNY Facebooki lehelt.”

03.10.2013 22:58 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Käisin ka ise seal lõunat proovimas ja kuigi inimesi oli, ei saa öelda, et päris kohta poleks saanud. Huvitav on see, et sattusin vist tõesti päris lõunaajal. Algul oli sagimist üksjagu, aga kui söögi lõpetasin, olin seal rohkemate laudadega poolel ainus.

Ega seda kohta kerge leida ei ole. Sõbrad mulle seda soovitasid ja otsusustasin ta siis üle vaadata. Ühtegi silti ma majas väljaspool ei tuvastanud. Alles siis kui sisse astuda, näeb esimest NYNY logo. Edasi tuleb juba lett ja kahel pool seda on lauad.

New York restoran Tallinnas

Menüü ei ole pikk, aga sisaldab piisavalt huvipakkuvat. Mina proovisin sealse hamburgeri ära (8 €), sest jutud selle headusest levivad mööda linna. Ma ei julgeks öelda, et see oli täistabamus, selleks jäi maitset väheks, ehkki mahlane oli see küll. Sinna juurde serveeriti friikartuleid ja väike topsik mingi koorese kastmega, kuhu kartuleid dippida. Seda oleks võinud rohkemgi olla.

Toit serveeriti kiltkiviplaadil ja nägi välja selline, pange tähele ka lahedat disainklaasi, mis nägi hea välja ja istus ka hästi käes:

New York restoran Tallinnas, hamburger ja friikartulid

Hamburgerile lähem vaade küljelt ja läbilõige on aga teie ees, burger on kenasti medium-well, võib-olla isegi natuke liiga well done (muide selle küpsusastme eelistust minult tellides ei küsitud) ja mahla tilgub igast otsast:

New York restoran Tallinnas, hamburgeri läbilõige

Kui viimased ampsud burgerit jäid veel süüa, tundsin, et kõht sai täis. Isegi mõned kartulid jäid üle, aga see võis juhtuda ka seepärast, et kaste otsa sai.

Seltskonda, keda New York Now York restorani Tallinna osakonnas :) näha võib, on üldiselt kontoriinimesed ja pererestoraniks oleks seda vale pidada.

Teenindajate riietus oli ühtne ja kena, lõpetuseks toodi arve, mis oli samuti kenasti disainitud kaante vahel. Moodne koht ja hind on ka vastav.

New York restoran Tallinnas, hinnad ja arve

01.10.2013 21:04 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

sonic on seda arvustust muutnud: 01.10.2013 21:06
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“See on hetkel veel väga uus koht ja kohe ka hirmus populaarne. Ega seal lõuna ajal küll naljalt kohta ei saagi, õhtud on ilmselt veel hullemad ehkki ega ma kindlalt ei tea sest pole õhtul sattunud.
Seal pakutakse igasuguseid toite, kala, pasta, risotto, aga lemmik on muidugi hamburger seal.”

27.09.2013 15:54 - toomela
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.facebook.com/pages/New-York-New-York-NYNY/210026052473990 New York New York Restoran arvustusi (review)Otsi Google abil: new york new york restoran (review)