8.5 4 hindajat

Kalda 4 Beguta Guest House

Külalistemaja Haapsalus, Kalda 4. Lisas Jenmar 23.07.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“On näha, et Beguta külalistemajas asjad liiguvad ja arenevad. Kui võrdlen eelmise arvustaja piltidega, siis remont on lõppenud ja sisehoovis ning sees on avatud mahekohvik Kõhule Pai. Teenindus on külalistemajas sõbralik ja tegus, aga ega peale sisse- ja väljacheckimise midagi nendega ajada polnud ka vaja. Tuba oli korras ja maalähedane, suvel muidugi magama jäämiseks palav..”

27.07.2014 19:41 - About
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Beguta Guest House asub Haapsalu ühe parimas kohas, linnuse varemeteni viivast peateest vaid paarkümmend meetrit, varemeteni jõuab umbes 5 minutiga. Aadressiks on Kalda 4, aga sama aadressi kannab ka kõrvalasuv suurem maja, vist mingi kool. Nii et esmakordsele külastajale on abiks teadmine, et tegu on roosa majaga, ja helistada tuleb uksel asuvale telefoninumbrile, et perenaine sisse laseks. Maja ise selline:

Haapsalu külalistemaja Beguta Guest House

Pererahvas on sõbralik ja väga meeldiv. Allkorrusel on söögiruum ja ühiskasutuses köök, mis on oluline, sest hommikusööki seal ei pakuta ja tuleb ise teha. Selleks on olemas nii külmik, röster, pliit kui kõik muu vajalik. Samuti nõud.

Tuba oli tore ja suur, eriti meeldis, et olemas oli ka pulgavoodi ja mähkimisalus. Isegi mõned mänguasjad.

Haapsalu külalistemaja Beguta Guest House külalistemaja lastega tuba

Õlgedest lagi väga ei meeldinud, aga palju ma seda lage ikka vahtisin.
Vannitoas oleks arenguruumi küll. WC-potil puudus kaas ja dušinurgal kardin või midagi, mis vee kogu ruumis laialipritsimist väldiks. Koostöös poti kaane puudumisega sai muidugi kogu prill-laud märjaks ja järgmisel polnud seda ruumi kasutama hakata teab mis mõnus. Üks veerandikuks kulutatud seep oli seal ka, aga õnneks oli enda oma kaasas, sest kellegi võõra kes-teab-mida-pesnud seebiga end puudutada polnud suuremat tahtmist :)

Haapsalu külalistemaja Beguta Guest House vannituba

Öösel hakkas seal tänaval mingi tramburai peale. Tümakas ja autod, aga see võis juhus olla, sest tundub nii vaikne tänav päevasel ajal.”

23.07.2013 10:12 - Jenmar
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Kalda 4 Beguta Guest House arvustusi (review)Otsi Google abil: kalda 4 beguta guest house (review)