7.8 9 hindajat

American Reunion (2012)
Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg

See oli 1999. aasta suvel, mil neli poissi püüdsid ühes Michigani väikelinnas iga hinna eest süütusest lahti saada. Vahepealsete aastate jooksul jõudsid Jim ja Michelle abielluda ning Kevin ja Vicky hüvasti jätta. Oz ja Heather kasvasid lahku, aga Fich ihaldab endiselt Stifleri ema. Vanad sõbrad saavad üle pika aja kokku klassikokkutulekul, meenutades neid hormoonidest hullunud teismelisi, kes nad kunagi olid. Ühe nädalavahetuse jooksul saab selgeks, mis on muutunud, kes mitte, ning et aeg ega vahemaad ei suuda purustada tõeliseid sõprussidemeid. Eestikeelne pealkiri: Kuum pirukas: Klassikokkutulek. Lisas Enif 22.04.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Peategelaste näod ja nimed olid enam-vähem meeles, kuid eelnevates filmides aset leidnud seigad mitte. Võib-olla kui oleks enne teised American Pie filmid üle vaadanud, oleks huvitavam näha, kuhu keegi oma eluga jõudnud on. Mõtlesin isegi nii teha, aga leidsin, et see maailm pole minu jaoks niivõrd oluline.

Reeglina olid awkward moments need, mis tekitasid humoorikaid stseene ja naljakohti. Rohkem varieeruvust oleks olnud kena. Jim's Dad on sümpaatne vana, lõpus suutsin ka Stifler'it taluda ja Alyson Hannigan'i on alati tore vaadata. Kerge hea tuju film, ei oodanudki muud.”

06.09.2012 20:27 - Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Olin selle filmiseeria puhul vaid esimest osa näinud. Pubekana, mil see tundus küll naljakas aga juba siis üsna napilt. Nüüd, aastaid hiljem selle uut osa nähes oli tulemuseks täpselt see, mis arvasin. Labane värk. Veelgi hullem, isegi naljakas ei olnud. Ma ei tea, mis neile näitlejatele maksti, et nad nõustusid uut osa tegema, aga kindlasti palju, sest mõnestki on vahepeal väheke tõsisem näitleja saanud kui see film vajaks.
Ühesõnaga... jama.”

22.04.2012 16:45 - Enif
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg American Reunion (2012) arvustusi (review)Otsi Google abil: jon hurwitz, hayden schlossberg american reunion (2012) (review)