7.2 5 hindajat

Cowboys & Aliens (2011)
Jon Favreau

1873. Arizona territoorium. Võõras (Daniel Craig), kes ei mäleta midagi oma minevikust, ilmub karmi kõrbelinna nimega Absolution. Ainsaks viiteks mehe minevikule on salapärane võru ta parema käe küljes. Talle saab kiiresti selgeks, et kohalikud ei suhtu võõrastesse kuigi külalislahkelt ning mitte keegi ei tee mitte midagi, kuni pole saanud vastavat käsku linna raudse rusikaga valitsevalt kolonel Dolarhyde'ilt (Harrison Ford). See on linn, mida valitseb hirm. Eestikeelne pealkiri: Kauboid ja tulnukad. Lisas Singh 31.08.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Mulle meeldis see et Daniel Craig sobis sellisesse rolli paremini kui ta on olnud James Bondi rollides. See et mõnede jaoks tundub film ebaühtlane võib tulla sellest et filmi peaosatäitja üritab meenutada oma minevikku, mida teised tema ümber teavad aga ise ta ei tea. Hoolimatta oma lahkhelidest kohalikku nö ärimehega soostuvad nad lõpuks tegema koostööd ning lõpuks saada peaaegu parimateks sõpradeks kes üksteist lahingutes toetavad.”

13.01.2012 00:21 - arvustaja
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Näitlejad head (kuigi Craigi on algul harjumatu mitte-Bondina näha), aga film tundub ebaühtlane ja vajub kohati ära.”

31.08.2011 10:00 - Singh
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Jon Favreau Cowboys & Aliens (2011) arvustusi (review)Otsi Google abil: jon favreau cowboys & aliens (2011) (review)