8.1 8 hindajat

Star Trek Into Darkness (2013)
J.J. Abrams

Ulmeline märulipõnevik. Pärast seda, kui tähelaeva "Enterprise" meeskond jõuab tagasi koju, avastavad nad, et nende enda organisatsioonist pärit pidurdamatu jõud on hävitanud suurema osa laevastikust ja kõik, mida see sümboliseerib, paisates meie maailma kriisi keerisesse. Kapten Kirk (Chris Pine), kel on klaarida ka isiklikud arved, juhib ajujahti sõjatsooniks muudetud maailmas, et tabada see elav massihävitusrelv (Benedict Cumberbatch). Meie kangelased kistakse eepilisse malemängu elu ja surma peale. Armastus pannakse proovile, sõprussidemed purunevad ja tuuakse ohvreid, et päästa ainus perekond, mis on Kirkile jäänud: tema meeskond. Eestikeelne pealkiri: Otse pimedusse. Lisas Dirf00 06.06.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Film on päris hea, kuigi natuke segasem ja katkendlikum kui eelmine Star Trek. Mõni filmi stiiliga sobiv nali, kurb sündmus (ühe poolenisti olulise tegelase surm), põnevus ja väga ilus pilt. Pahviks ei löö, aga päris hea meelelahutus.”

30.12.2013 19:36 - Kruzz
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe J.J. Abrams Star Trek Into Darkness (2013) arvustusi (review)Otsi Google abil: j.j. abrams star trek into darkness (2013) (review)