7.0 8 hindajat

Kung Fu Panda 2 (2011)
Jennifer Yuh Nelson

Po elu unistus on täitunud, temast sai Lohesõdalane ning ta kaitseb Rahu orgu koos oma parimate sõprade, Vägeva Viiskuga. Aga Po ägedalt laheda elu ähvardab ära rikkuda uus võimas kurikael, kelle käsutuses olev koletu relv võib alistada terve Hiina ning hävitada koguni kung fu! Po peab koos sõpradega rändama Hiina teise otsa, et see oht kõrvaldada. Lisas ortodorto 26.05.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Minu arust oli esimene osa tunduvalt parem ja huvitavam,seega leian et teine osa on igav ja kuiv,on küll palju kärtsu ja mürtsu,kuid ka palju segavaid ja võõraid tegelasi.Mu lapsele see igatahes niiöelda "peale ei lähe" aga see peakski ju asja mõte olema et paeluda lapsi!”

12.07.2011 19:58 - Kittekassitar
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Multikas, mis mõjub tõeliselt reaalselt. Mitte pildi poolest, aga kui see ära unustada ja lasta end kaasa tõmmata tegelaste ilmetest, liigutustest ja häälest, siis võiks arvata küll, et sellised elukad tõesti kusagil oma elu elavad.
Lõpuvõitlus on nii uhke ja eepiline, et võtab peaaegu hinge kinni.
Hästi asjalik järg, kohati esimesest osast paremgi.”

26.05.2011 10:25 - ortodorto
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Jennifer Yuh Nelson Kung Fu Panda 2 (2011) arvustusi (review)Otsi Google abil: jennifer yuh nelson kung fu panda 2 (2011) (review)