6.1 11 hindajat

Knight and Day (2010)
James Mangold

Action-komöödia. Roy Miller on salaagent, kes saadeti missioonile, mis pidigi lõppema läbikukkumisega. June Havens on naine, kes leiab end seismas kahe leeri vahel: ühel pool on salapärane agent, kellega koos ta elab üle lennuõnnetuse, vastas aga need, kes olevat ta süüdi lavastanud. Samal ajal, kui saatuse poolt kokku viidud paar mööda maailma kihutades reetmiste rägastikust pääseda püüavad, saavad nad aru, et neil on võimalik loota ainult teineteisele. Osades: Tom Cruise, Cameron Diaz, Peter Sarsgaard, Viola Davis. Eestikeelne pealkiri: Nagu öö ja päev. Pikkus: 1h 50 min. Lisas filmis6ber 28.06.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Suviseks vahepealaks just hea film. Tom Cruise on lahedalt surematu tüüp. Mis iganes juhtub, ikka ujub ta välja ja päästab päeva. Muidu ebarealistlik, aga realistlikkus ongi ülehinnatud. Eriefekte on palju ja mitte niivõrd plahvatuse mõttes kui lihtsalt montaažis. Need näevad ka lahedad välja.
Diaz oli tõesti mõttetu, tal oli selline Shreki eesli roll, lihtsalt rumal ja jutukas olla. Aga seegi oli naljakas.”

15.07.2010 10:59 - mkm
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Suhteliselt ajuvaba ja pealiskaudne film, kuid ometi teeb Cruise päris nauditava rolli. Vastupidiselt Diazile, kes ei saa päris täpselt üldse aru, miks ta sinna filmi näitlema kutsuti. Mõnes mõttes on uuesti tehtud "Mr. & Mrs. Smith"-i.”

28.06.2010 22:11 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe James Mangold Knight and Day (2010) arvustusi (review)Otsi Google abil: james mangold knight and day (2010) (review)