9.5 8 hindajat

The Muppets (2011)
James Bobin

Kunagi ammu oli maailma populaarseimaks lastesaateks "The Muppet Show", mille tegelaskujud eesotsas konn Kermiti ja Miss Piggyga tõid igal nädalal rõõmu miljonite laste südameisse. Nende hulka kuulub ka Walter, kes peab end maailma suurimaks muppetite fänniks. Koos parima sõbra Gary (Jason Segel) ja tolle pruudi Maryga (Amy Adams) rändavad nad oma koduks olevast Väikelinnast Los Angelesse, et külastada ka stuudiot, mille seinte vahelt "Muppet Show" omal ajal eetrisse läks. Paraku on kunagisest hiilgusest järel ainult riismed ning lisaks sellele plaanib kurikaval miljonär Tex Richman (Chris Cooper) Muppetite maja üleüldse ära lammutada, sest selle alt leiti naftat. Ainus võimalus selle ärahoidmiseks on koguda 10 miljonit dollarit, aga selleks tuleb vana kamp kiiresti kokku ajada, sest aega on ainult mõned päevad. See pole aga kerge ülesanne, sest näiteks Miss Piggy töötab Pariisis, ajakirja Vogue toimetuses, nende bändi trummar Elajas on ühes Santa Barba kliinikus viharavil, teistest rääkimata. Sellegipoolest ei kavatse Kermit, Walter, Gary ega Mary alla anda, sest maailm vajab laulu ja naeru! Eestikeelne pealkiri: Muppetid. Lisas välek 19.12.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Tuleb tunnistada, et see oli päris kreisi film algusest kuni lõpuni. Ja ma nautisin iga minutit sellest. See oli väga südamlik, rõõmus ja Mupeti-stiilne asi.”

27.01.2012 20:40 - airon
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Paljud eestlased ei teagi, et selline asi nagu The Muppet Show on kunagi olemas olnud, aga see oli ikka üks väga oluline sari kunagi. Meeldis vist enam-vähem kõigile. Ma arvan, et see film niisamuti. Lastele ja täiskasvanutele ja kõigile. Ma ei kujutagi ette, kellele see meeldida ei võiks. Nutikas ja naljaks ja armas.”

19.12.2011 13:39 - välek
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe James Bobin The Muppets (2011) arvustusi (review)Otsi Google abil: james bobin the muppets (2011) (review)