8.0 5 hindajat

HTC One Max

5.9" Super LCD3 ekraan (1920 x 1080; 373 ppi). 1.7 GHz Quad-Core protsessor. 2 GB mälu. Ees 1,2 MP kaamera, taga 4 MP kaamera. Android 4.3. operatsioonisüsteem. Kaal 217 g. Lisas Erksa 26.11.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Nüüd on mul lõpus suure ekraaniga telefon ja esimesed märgid näitavad, et iPadi kasutan aina vähem. Filme vaatan ja raamatuid loen vahel iPadist, aga muu elu käib nüüd kõik HTC One Max peal. Ekraan on suur ja selge, sobib ideaalselt mängude mängimiseks, tegelikult ka filmide vaatamiseks, vähemalt teel olles. Abiks on ka täitsa viisakad kõlarid, mis nii suurde korpusesse on ilmselt suurema vaevata mahutatud. Telefonina on see telefon ikka tsipa liiga suur, vähemalt praegu pole veel ära harjunud. Jääb omadega telefoni ja tahvelarvuti vahel pigem tahvelarvuti poole.
Kuigi disain on HTC One-st inspireeritud, siis kõik ilu pole üle tulnud ja Max näeb tsipa vähem stiilne välja.

Telefonil käib tagakaas ära ja sealt leiab nii SIM kaardi pesa kui ka microSD kaardi pesa, mis on nutikas, sest nii suur telefon on juba otsapidi arvuti ja arvutil peaks ikka sisendivõimalusi olema.

HTC on One Maxi sisse kiirkorras ka sõrmejäljelugeja toppinud. Esiteks on see rumalas kohas, taga, kaamera optika all, nii et sõrmega näpid kogemata pimesi kogu aeg kaameraläätse ja lõpuks on nii, et isegi kui sellele pihta saad, siis liiga sageli ei tunne HTC sõrme ära. Registreerida saab kuni 3 sõrme, aga mis sellest kasu, kui ta isegi ühega korralikult hakkama ei saa. Üle sensori tuleb sõrme muide libistada, nagu läpakate sõrmejäljelugejate puhul, mis on veelgi ebamugava,m ja aeganõudvam. Ma enam ei proovigi ja kasutan lihtsalt parooli.”

26.11.2013 20:39 - Erksa
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe HTC One Max arvustusi (review)Otsi Google abil: htc one max (review)