8.5 13 hindajat

HTC Sensation Z710e

4.3" qHD resolutsiooniga puutetundliku ekraaniga Android nutitelefon. 1.2G Hz kahetuumaline protsessor. Hi-Fi audio, HTC Sense kasutajaliides. Lisas Anona 08.06.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Muidu ilus telefon ja väga hea pildiga ja Sense on ka ilus, aga aku on väga nõrk või alamõõduline. Kui netis eriti ei käi, peab 1 päeva vastu, u. 8-10 tundi. Kui aga mängida või veebi vaadata, siis peab kogu aeg juhe seinas olema, muidu aku kestab ainult 4 tundi.”

11.03.2012 12:59 - Compott
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Ma sooviks, et laadimine käiks lihtsamalt kui USB kaudu, näiteks kuidagi läbi õhu, või siis kasvõi samasuguse docking stationi kaudu nagu iPhonel, kuhu saaks telefoni autos laadima torgata. Samas, aku vastupidamatus on ka peaaegu ainus nõrk koht, mis sellel telefonil on, aga just telefoni sihipärasel kasutamisel, sest kui kõiki 7 ekraani iga sekund uuenevaid widgeteid täis ei lao, siis peab aku vabalt isegi terve päeva vastu.
Aku pidamatusele ei aita kaasa ka default kaasasolev veebibrauser, mis igal lehel ilma midagi küsimata kõik flash-reklaamid ette mängib. Õnneks on Androidi puhul kõik muudetav ja nii oli ka minu üks esimesi liigutusi tõmmata Dolphin - ülilahe ja ülikiire mobiilibrauser, väärib ilmselt eraldi arvustust :)
Valisin muidu arvustusi lugedes kahe telefoni vahel, teine oli Samsung Galaxy S II, kuid kahjuks osutus see hoolimata internetis leiduvatest kiidulauludest reaalselt poes kättevõttes veidraks kandiliseks plastikäkiks, pealegi nägi avaekraan välja nagu odav iPhone koopia. Mõtlesin, et isegi kui Samsung rootida ja mingi normaalsem launcher peale lasta, oleks korpus ikkagi rõvedalt kandiline. HTC aga on meeldivalt ümar ja sile ja kätte võttes väga mugav ja mõnus.
Sense on idee poolest tore asi, aga kõik standard-apid, nagu näiteks ilmateate-kell, lendasid ikkagi üsna kiiresti prügikasti ja umbes kuu aja jooksul olen 5 korda kõik ekraanid puhtaks teinud ja uuesti täis ladunud, Androidi rõõmud :)
Ekraan on meeldivalt suur, isegi mina oma töntside vanade näppudega saan vaevata toksida (varem olin ainult füüsilise QWERTY klaviatuuri poolt).
Laadides ja videot mängides läheb üsna kuumaks, mingi akuwidget väidab isegi üle 40 kraadi.”

30.08.2011 02:33 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Kommentaarid:
02.09.2011 13:29 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Tuleb kiirema protsessori ja suurema akuga Sensation: http://www.engadget.com/2011/08/31/htc-working-on-sensation-special-edition-with-beats-and-1-5ghz-d
20.09.2011 08:17 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Sensation XE on uue telefoni nimi ja peaks juba septembris müügile jõudma: http://www.engadget.com/2011/09/14/htc-sensation-xe-gets-official-packing-1-5ghz-dual-core-cpu-and
31.03.2012 17:33 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

HTC Sensation ja HTC Sensation XE-le on Android 4.0 ehk Ice Cream Sandwich koos Sense 3.6-ga ametlikult väljas. Loe foorumist: http://www.arvustus.com/foorum/ics-ehk-ice-cream-sandwich-ehk-android-40-sense-36-uuendus-htc-sensation-ile-eestis-allalaetav/?t=57
06.08.2012 16:00 Nimetu
HTC kõrvaklapid, õigemini kõrvaklapijuhe on väga vastik, selline kummise pinnaga ja väga kergesti keerdu, krussi ja sõlme minev.

“Telefon, mis on kirjade järgi nii hea, et teeb meele natuke mõruks, kui telefon käes ja vaatad, et mõnes kohas oleks ikkagi arenguruumi. Kunagi palju kiidetud Sense kasutajaliides tundub juba vananenud ja ei reageeri ka alati nii hästi ja täpselt ja isegi kiiresti, kui võiks või protsessor peaks lubama.
Ekraan on suur, tehes kogu telefoni pirakaks, aga see ei häiri, on hoopis hea. Siiski pole ekraan päris seda sorti nagu mõne Samsa AMOLED Plus ekraan.
Muret teeb ka aku vastupidavus.”

08.06.2011 14:03 - Anona
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe HTC Sensation Z710e arvustusi (review)Otsi Google abil: htc sensation z710e (review)