7.7 3 hindajat

Elite: Dangerous
Frontier Developments

Kosmoseseiklusmäng. Lisas fafa 05.09.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kui arvuti väga vana ei ole, siis on Elite: Dangerous üks ilusamaid mänge, mida sa ehk mänginud oled. Samal tasemel on ka heli, nii et audio-video mõttes täistabamus!

Aga see on mängude ja ka selle mängu kõige tühisem osa. Tegemist on väga ägeda mänguga juba ainuüksi slele pärast, et see põhineb reaalsel kosmosel meie ümber, ehk mängumaailm simuleerib NASA info põhjal kõike, mida me teame. See on korraga hea ja halb. Hea, sest mängumaailm on TOHUTUSUUR ja halb selle pärast, et kõik on TOHUTUSUUR :P Mis tähendab, et ühest kohast teise sõiduks tuleb varuda aega, kannatust ja võileibu. See kosmoses ringirändamine on vahel tüütu ja igav, eriti kui selgub, et suure kannatlikkusega kohale reisitud kohas polegi midagi teha.. Tühje päikesesüsteem on omajagu.

See on mäng, mis alguses tundub ka päris hirmutav oma keerukuses. Ütleme nii, et seal asjast sotti saada ja hoog sisse saada võtab ikka aega ja mõni võib ehk enne käegagi lüüa kui põnevaks jõuab minna. Siin tooksin paralleeli Eve'iga, mis on aga muidugi veel palju keerulisem.

Muidu toimib hästi seal nii lahingute osa kui ka kaubandus. Kui raha piisavalt, saab oma kosmoselaeva täiendada relvade, kilpide, skännerite ja kõiksugu muu kraamiga, mida hiljem saab ka upgrade'ida. Siin on oluline pidada silmas elektriga varustatust, sest kui oled laeva liiga võimsa tehnikaga varustanud, aga elektritootmine järgi ei jõua, siis lülituvad sõidu ajal elutagamismehannismid välja...

Vinge mäng, kuhu läheb kõvasti aega sisse, aga kui seda on, siis saab vastu ka päris palju head ajaviidet!”

05.09.2015 21:15 - fafa
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Frontier Developments Elite: Dangerous arvustusi (review)Otsi Google abil: frontier developments elite: dangerous (review)