7.1 14 hindajat

Soul Kitchen (2009)
Fatih Akin

SOUL KITCHEN on Hamburgi äärelinnas tegutsev rääbakas toitlustusasutus, mille kreeka päritolu omanik Zinos (Adam Bousdoukos) on meeleheitel, suutmata otsustada, kas pidada lootusetuna näivat võitlust vinduva äri säilitamiseks või järgneda oma tüdruksõbrale Shanghaisse. Lisas Chandler 26.01.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Katusekinos tulevad 22.-26. juuni õhtutel näitamisel viis Fatih Akini filmi, mis annavad hea ülevaate tema senisest loomingulisest tegevusest ja arengust.
Juunikuises filmilehes La Strada (nr 10) ilmus neid kõiki tutvustav ülevaade, mida tasub lugeda, et leida mõneks soojaks suveõhtuks sobiv pala. Filmid on üsna erinevad, valikus on nii muusikafilm, komöödiad ja tõsisemaidki lugusid.
Pea kõik Akini filmid räägivad ühel või teisel moel ja toonil globaliseeruvast ühiskonnast ja selles oma koha leidmisest. Ühiskondlike ja poliitiliste situatsioonide keerutavate analüüside asemel jutustab ta aga lood üksikisikute vaatenurgast. Ja need omanäolised tegelaskujud mõjuvad usutavalt, nende elutee läheb korda ja vahel paneb ka suuremale pildile mõtlema.”

12.06.2011 23:54 - Alice
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Polegi ammu ühtki saksa filmi näinud, seda vaadates tekkis aga küsimus, miks küll. Film oli hea, selles oli (sageli äraspidist) huumorit ja hinge, õige pisuke põnevust ja terve plejaad erinevaid ja meeldejäävaid karaktereid. Eriti eredalt jäi meelde ülikonkreetse suhtumisega kokk, aga ka malbe ja enamasti teiste süül äpardustesse sattuv peategelane ei jäänud maha.”

14.02.2011 10:34 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Elurõõmus ja lõbus lugu. Meeldivalt kosmopoliitne on multikultuursete tegelaskujudega.”

26.01.2011 14:25 - Chandler
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Fatih Akin Soul Kitchen (2009) arvustusi (review)Otsi Google abil: fatih akin soul kitchen (2009) (review)