6.8 9 hindajat

The Interview (2014)
Evan Goldberg, Seth Rogen

Ameerika kollase jutusaate produtsent ja saatejuht lähevad intervjueerima Põhja-Korea diktaatorit Kim Jong-uni (kes on nende jutusaate suur fänn), kuid CIA värbab nad suurt juhti kõrvaldama. Eestikeelne pealkiri: Intervjuu.

Lisas Uus 26.12.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“olin kuulnud, et see on labane ja loll film, aga ei ole midagi. Noh, hea küll, natuke labane ikka. Aga tegelikult enamuses väga nauditav ja naljakas. Ainult päris lõpus on paar piinlikult labast kohta, aga enamus filmist saab korralikult naerda!”

13.01.2015 07:54 - Christiano
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Vaatasin piraaditud filmi, ei pidanud isegi tõmbama, vaid sain tuttavalt mälupulga peal. Ja tema oli saanud omakorda mingilt sõbralt mälupulga peal. Kui meil siin juba niimoodi levib, küllap siis jõuab ka sinna, kuhu vaja.
Kunstiline väärtus filmil tõepoolest puudub ja naljad on lapsikud. Aga vaadates, kui valulikult üks peaosaline ise reageerib, tundub, et see tase on täpselt õige.
Nõelatorge võib tunduda väike asi, kui sa juhtumisi ei ole näiteks õhupall.”

30.12.2014 23:31 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:

“Täiesti etteaimatav film ja täiesti tavaliste näitlejatega. Pigem film, mis teismeliste kuttide meelest naljakas võiks olla, aga mingit intelligentset meelelahutust ei paku. "Intervjuu" poleks iial saanud sellist tuntust kui poleks sellega seotud Sony häkkimisskandaali. Seda tausta teades võib ju vaadata, aga ilma selleta oleks täiesti mõttetu film, kus vaid paar üksikut naljakapoolset kohta.”

27.12.2014 13:58 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Evan Goldberg, Seth Rogen The Interview (2014) arvustusi (review)Otsi Google abil: evan goldberg, seth rogen the interview (2014) (review)