7.1 14 hindajat

Espak
http://www.espak.ee

Ehituskaupluste kett üle Eesti. Lisas Weardas 20.03.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kaare tee pood koosneb mitmest majast ja väga keeruline on vajaminev asi üles leida, kuigi suured nimekirjad on seintele üles pandud.
Viimati käisin Kaare teel, sest kiiresti oli lihtsat kruvikeerajat vaja, valikus oli ainult vene toodang, sellised punased ebamugava käepidemega, kuid meeletult kalli hinnaga. Elektriosakonnas olen saanud peaaegu sõimata kui küsisin mingi pesa sobivuse kohta. Kunagi otsisin veel põrandaliistusid, valik oli kohutavalt vilets, viimased seismajäänud liistud olid kõverad ja tolmused ja müüja suhtumine vastik.
Väga ebameeldiv pood, võimalusel püüan vältida.”

17.04.2012 21:19 - twoFingers
twoFingers on seda arvustust muutnud: 17.04.2012 22:03
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Sealt leiab ka absoluutselt kõike, alates seebist, lampidest ja santehnikast kuni tõsise ehitusmaterjalini välja. Seal ees on ka üks hea puidupood, kust vahel mõne vajaliku lauajupi olen leidnud.
Igavene koloss on see Espak, suur ja lai. Seda muret üldiselt ei ole, et seal midagi puuduks, pigem on küsimus, kas üles leiad. Natuke segane on see asi seal. Parkida on ka vahel päris raske, võib juhtuda, et ei leiagi parkimiskohta.”

02.04.2012 13:05 - helvetica
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Vähemalt Tallinna Espak või Kaare tee ehitusmaterjalide pood kuidas seda ka ei nimetaks, on minu lemmik ehituskauplus. Suurim valik igasuguseid ehitusmaterjale. Profid eelistavad üldiselt seda, minu kogemuse põhjal.”

20.03.2012 20:41 - Weardas
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.espak.ee Espak arvustusi (review)Otsi Google abil: espak (review)