5.1 16 hindajat

Bauhof
http://www.bauhof.ee

Üle-Eestiline ehitusmaterjalide ja aiakaupade kaupluste kett. Lisas Weardas 20.03.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Enne Bauhofi oli Keilas tagasihoidliku valikuga, aga siiski toimiv Devesti ehituspood. Omanike vahetusest lootsid Keilakad seisusekohase ehituspoe tekkimist -ikkagi ligi kümne tuhande elanikuga asula! - aga..... ?
Pood justkui on, terve hall midagi täis laotud, kuid ostma tuleb ikkagi sõitaTallinna. Ehk on tegu Bauhofi kohaliku "Inglise huumoriga", millest keegi aru ei saa, aga Juhi viipe peale tuleb üksmeelselt rõkata?
Lubasin avaldada kohalikus lehes pidulikult üle täislehe tänuavalduse Bauhofile, kui mul õnnestub Keila poest lõpuks midagi-gi osta.”

02.08.2013 20:00 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
02.08.2013 22:04 Nimetu
See on siis mingi eriti väike/halva valikuga? Ma arvasin, et Bauhofides on igal pool sama kraam.

“Bauhofi kassas tasub küsitud hinnad üle kontrollida. Suure kärutäiega ei pane sellist tünga tähele, aga täna juhtus nii et ostsin ainult ühe asja, mis maksis 5,05€ (ärge laske SUUREL KOLLASEL 4.80 hinnal end eksitada, see on erihind kliendikaardi omanikele, tegelik hind on pisikeses kirjas seal all).
Kassas küsiti aga 6,45€.

Minu märkuse peale kästi saalist tuua õige hind. Kuna see oli plekitüki küljes ja ma ei tahtnud inventari lõhkuma hakata, tegin pilti. Pilt sobis, tšekk tehti ringi ja sain oma 1,40€ tagasi. Summa pole suur aga vabandada oleks ikkagi võinud. Aitäh öeldi, kuid mille eest?”

16.09.2012 20:32 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Muidu üldiselt ma Bauhofist vaimustuses ei ole, aga väga meeldib, et Laagri Ehitusmarketi asemele tuli Bauhof. Enne oli see Laagri ehituspood täiesti imelik ja kaubavalik suvaline. Nüüd on vähemalt kaubad loogiliselt vahekäikude kaupa paigutatud.
Aga kuigi Laagri Bauhof avati juba märtsis, ei olnud neil veel eelmisel nädalal värvide toonimises Vivacolori värvikoodide kataloogi. Müüja laiutas käsi ja ütles et temal sellist ei ole.
Samal ajal oli mingi reedest-pühapäevani -25% kampaania, see tegi tuju paremaks.
Suur aia-osa jäi ka silmam kuigi endal midagi sealt vaja ei läinud.”

10.08.2012 20:51 - Kantorio
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Suure valikuga ehituskauplus, aiakaupade osa jääb niruks, aga suuremast hädast päästab ära. Lisaks on valik üsna hästi läbi mõeldud, sealt leiab palju kasulikke asju.”

30.05.2012 21:53 - Midary
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
17.01.2019 08:24 Nimetu
klienditeenindus@bauhof.ee klienditeenindus.at.bauhof.ee ei reageerinud ega vastanud minu mailidile lubatud 3 päeva jooksul.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.bauhof.ee Bauhof arvustusi (review)Otsi Google abil: bauhof (review)