6.8 5 hindajat

Electrolux EHH6340FSK

Induktsioonplaat, ilma raamita, puutejuhitav, koguvõimsus 7,4 kW. 4 keedutsooni. Mõõtmed 590x520x55mm. Stop&Go pausifunktsioon Lisas Horgen 28.08.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kui pann üles tõsta, piiksub. Kui vesi tilgub nuppudele, piiksub. Kui pott nihutada nuppudele, piiksub. Pann ei lähe isegi 9 peal piisavalt kuumaks, et kiiresti pannkooke teha. Ühe pannitäiega läheb mitu minutit.”

21.11.2015 23:17 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Induktsioonpliidiplaatide hinnad on läinud nii mõistlikuks, et ei näinud enam mingit põhjust valida tavalist pliidiplaati.
Pliidiplaadi iga tsoon on omaette juhtimisega. Hoides sõrme "-" nupul lülitub sisse viimane, 9. kuumutustase. Võimsus on tõesti piisav, vesi või supp läheb keema lausa paarikümne sekundiga.
Mis häirib - jahutusventilaator lülitub samuti kohe sisse ja seda on kohe kõrvaga kuulda, see häirib eriti hilja õhtul midagi tehes. Tõele au andes, pliidi kohal kubu undab veelgi valjemini. Samuti pann tundub lausa vibreerivat, kui võimsaim 9. tase sisse lülitada. Panni viga ei saa ju olla, kallis ja hea Hackmanni pann. Sellega seoses tuleb kohe ära mainida, et päris mitu tavapärases kasutuses olnud panni ja potti läks uue induktsioon-pliidiplaadi tulles väljavahetamisele. Induktsioon nõuab paksu põhja. Õhukese alumiiniumpanni peale ütleb pliit, et tema meelest on kuumutusala tühi.
Kokkuvõttes ostuga rahul, uue efektiivsus ja kiirus kaaluvad väikesed kummalisused kõvasti üles.”

28.08.2015 22:46 - Horgen
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Electrolux EHH6340FSK arvustusi (review)Otsi Google abil: electrolux ehh6340fsk (review)